Rate this picture
Name Michał 
Age 30 years old
Location Poland, Zgierz 
Marital status Single 
Physique Normal 
Children I do not have 
Do I want have kids I do not know 
Education High School 
Height 180 cm 
Eye color Blue 
Approach to smoking I don't smoke 
Sign of the zodiac Aries 
Hair color Dark Blonde 
Approach to alcohol I drink occasionally 
Looking for: friendship, love, woman
About me:
Pasjonat akwarystyki, fotografii, miły, spokojny, cierpliwy, lubiący wycieczki rowerowe i muzykę disco, chętnie pozna wolne dziewczyny, jeśli chciała byś dowiedzieć się czegoś więcej to napisz.
Osoby, które podobnie jak ja interesują się Fauną i Florą mile widziane. Interesują mnie dziewczyny które są aktywne nie uzależnione tylko od samochodu, dla których wyprawa rowerowa nie będzie problemem, nie mam zwyczaju kierowania się wyglądem, nie interesują mnie też sex spotkania, szukam kogoś z kim będzie można się spotkać i porozmawiać czy gdzieś wyjść. Cenie sobie ciszę i spokój dlatego jak gdzieś planuje wyprawę, to wybieram takie terminy w których ludzi jest mniej.
Założyłem tu konto z myślą żeby się z kimś spotkać, bo sporo znajomych już rodziny pozakładało i nie mają czasu i czasami dokucza mi brak towarzystwa. ????, A że w tygodniu nie ma mnie całe dnie w domu to nie mam czasu żeby wyjść i poznać kogoś tradycyjnie, interesuje mnie stała relacja za równo przyjaźń jak i możliwość stworzenia stałego związku, Szanujmy swój czas jeśli zamierzasz umawiać się, a potem będziesz stale to przekładała, albo umówisz się, a potem bez powiadomienia nie przyjdziesz to nie marnuj mojego czasu. Lubię osoby które są zdecydowane i wiedzą czego chcą. 
No Comments
Add your comment
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej.