Blog

Blog, jak wiele innych słów, pojęcie to zostało zaczerpnięte z języka angielskiego, od słowa web log, które oznacza dziennik sieciowy. W Polsce słowo początkowo wędrowało jedynie w języku potocznym, ale bardzo szybko znalazło właściwe uznanie w oficjalnym języku polskim. Obecnie blog nie zawsze musi być rodzajem pamiętnika, albowiem wiele serwisów oraz witryn firmowych chcąc stworzyć fachową wiedzę na dany temat, zakłada właśnie blog tematyczny. Prowadzenie bloga polega na regularnych wpisach otagowanych datą i tytułem, dodatkową cechą charakterystyczną każdego blogu jest możliwość wystawiania pod wpisami komentarzy.

Również w świecie portali randkowych powstają blogi tematyczne, na których ich właściciele zamieszczają eksperckie wpisy związane z wiedzą randkową, aby ich użytkownicy mogli stale się z nią zapoznawać i utożsamiać. Darmowy portal radnowy buziak.pl także stworzył fachowy blog randkowy, w którym możecie zapoznać się nie tylko ze słowniczkiem pojęć o randkowaniu, ale również z praktycznym poradnikiem, dzięki któremu bliższe poznanie partnera będzie o wiele łatwiejsze.

Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej.