Filmy romantyczne

      Kino jest przede wszystkim rozrywką dla nas, ale stanowi też swoiste zwierciadło naszej rzeczywistości i pragnień z nią związanych. Nie bez kozery Hollywood, główne źródło filmów w naszych kinach i telewizorach, określa się górnolotnym mianem Fabryki Snów.

      Filmy romantyczne są specjalną częścią kinematografii. Najczęściej mają formę wyciskającego łzy melodramatu, w którym miłość musi walczyć z ciężkimi przeciwnościami losu, albo wręcz odwrotnie, przyjmują formę komedii romantycznych prowadzących swoich bohaterów do prawdziwej miłości przez niedorzeczne serie pomyłek i nieporozumień. Niezależnie od tego, który z tych rodzajów filmów romantycznych wybierzemy, najważniejsza w nim będzie prawdziwa miłość, do której wszyscy w większym lub mniejszym stopniu dążymy. Co więcej, film romantyczny jest też znakomitym pomysłem na udaną randkę, gdyż może wprowadzać w odpowiedni nastrój.

      Wielu użytkowników portalu randkowego Buziak.pl zainspirowane zostało do założenia tutaj konta właśnie poprzez film romantyczny, który uświadomił im, jak bardzo w ich życiu brakuje miłości. Równie liczna grupa użytkowników przeżyła też tutaj przygodę na miarę scenariusza filmu romantycznego.

 

Komedia romantyczna; melodramat; film; randka

Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej.