Idealny prezent dla niego

      Kobiety przykładają bardzo dużą uwagę do prezentów, chociaż żadna się nigdy do tego tak naprawdę nie przyzna. W przypadku mężczyzn sytuacja jest diametralnie inna, ponieważ są oni bardziej „praktycznymi stworzeniami” i pojęcia takie, jak „dobre intencje” czy popularna w kwestii obdarowywania się „pamięć”, nie mają tak dużego znaczenia. Żaden mężczyzna też nigdy nie powie, że chciałby niespodziankę od serca lub coś, na co wpaść mogłaby tylko jego druga połówka.

      Praktyczność zachowania mężczyzn sprawia, że w ich przypadku nie da się wręczyć złego prezentu pod warunkiem, że będzie to prezent typowy. Poszukiwanie czegoś przesadnie wyjątkowego lub niezwykłego jest wysiłkiem zupełnie zmarnowanym i nawet niebezpiecznym, ponieważ takie działanie może zostać niedocenione. Nie będzie tak, że mężczyzna wzgardzi wysiłkiem, ale raczej będzie potrzebował osoby trzeciej, która mu wyjaśni, że taki wysiłek został realnie włożony. On się zwyczajnie nie zorientuje.

      Kupowanie dla mężczyzny prezentu jest proste, jeśli sami nie utrudnimy sobie życia. Cokolwiek związane z jego zainteresowaniami, najlepiej w ujęciu praktycznym, będzie dla niego wielką uciechą. Majsterkowicz wzruszy się nawet za sprawą ósmego młotka w swojej kolekcji.

 

idealny prezent; prezent dla niego; pomysł na prezent; prezent

Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej.