Miłość

Pojęcie miłości znane jest od początków istnienia świata. Jednak czy miłość można zdefiniować w jednym zdaniu? Najprościej rzecz ujmując możemy powiedzieć, że miłość to rodzaj uczucia, choć inaczej wygląda miłość partnerska, a inaczej miłość ojcowska czy też matczyna. Mówiąc o miłości partnerskiej, mamy na myśli dwoje ludzi, którzy poznali się, zafascynowali swoimi osobowościami i chłoną każdą chwilę spędzoną wspólnie. Miłość to rodzaj szczęścia, jakie wypływa z nas, jeżeli kochamy drugą osobę ze wzajemnością.

O miłości moglibyśmy pisać wiersze, eseje, a nawet całe opowieści, jednak zawsze będzie to największe i najtrwalsze uczucie dwojga ludzi, które przypieczętowuje pierwszy pocałunek. To znak, że dwoje ludzi dojrzewa do mocniejszych relacji, że pragnie być ze sobą i jeszcze głębiej się poznawać, spędzać każdą wolną chwilę.

Odszukaj miłość na buziak.pl! Zarejestruj się za darmo, załóż swój szczegółowy profil i pozwól odnaleźć się tej jedynej bądź temu jedynemu, który czeka na Ciebie gdzieś po drugiej stronie monitora i tak jak Ty klika w poszukiwaniu miłości.

Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej.