Najlepsze perfumy dla niego

      Nawet mężczyźni, którzy w sposób umiarkowany dbają o modę i ogólnie rozumiany image, będą mieli szczególne podejście do zapachu, jaki na sobie noszą na co dzień. Zapach jest dla nich bardzo ważny, bo chociaż zwykle nie potrafią o nim opowiadać w sposób przesadnie poetycki, zawsze wyczuwają jego znaczenie. W przypadku kobiet wygląda to zresztą bardzo podobnie. Zapach jest bardzo ważny dla obojga płci, a u mężczyzn jest to na szczęście kwestia dość dobrze usystematyzowana. Kupując zapach dla siebie najprawdopodobniej bez większych problemów zdecydujemy się na coś, co będzie nam odpowiadało i poprawi nasz wizerunek, a kobieta kupująca perfumy dla mężczyzn także zazwyczaj intuicyjnie dobiera najlepszą opcję.

      Największe znaczenie mają tutaj dominujące nuty. Mężczyźni młodzi i agresywni zazwyczaj stawiają na zapachy cytrusowe z nutami kwiatowymi, ponieważ są one rześkie i podkreślają ich aktywność. Mężczyźni stateczni, niezależnie od wieku, będą wybierali zapachy korzenne, mocne i wyraźne, zapewniające im pozycję dominującą. Bardzo niewielu panów będzie za to wybierało zapachy z dominującymi nutami owocowymi, które uważane są z zapachy miękkie, a ten przymiot nie jest sprzymierzeńcem żadnego mężczyzny.

 

perfumy; perfumy dla mężczyzn; prezent dla niego;

Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej.