Nastrój

      Nastrój można rozumieć jako coś, co jest w nas lub jako coś, co emanuje z nas. W obu przypadkach jest to element incydentalny, mogący się zmieniać w zależności od czasu i okoliczności, a czasami wręcz posiadający charakter zjawiska idiopatycznego. Nasz własny nastrój to nasze nastawienie do nas samych i do otaczającego nas świata. Możemy być weseli, możemy być smutni, możemy odczuwać zniechęcenie i apatię lub może nas przepełniać energia oraz chęć do działania. Istnieją najróżniejsze kombinacje i bardzo często nastrój jest w dużej mierze wynikową osobowości i temperamentu.

      Z drugiej strony, nastrój to cecha naszego otoczenia, które może być nastrojowe, czyli może zachęcać do podejmowania określonej działalności. Dla przykładu pokój z kwiatami, przyciemnionym światłem i grającą w tle muzyką będzie miał romantyczny nastrój. Budowanie odpowiedniego nastroju jest kluczem do sukcesu w wielu dziedzinach życia, zwłaszcza w relacjach międzyludzkich.

      Na portalu Buziak.pl wszyscy są w nastroju do spotykania się z nowymi ludźmi i zawierania nowych znajomości, a sam portal jest miejscem, w którym panuje nastrój zachęcający do szukania miłości. Takie połączenie gwarantuje nam największe możliwe szanse na sukces w poszukiwaniu towarzystwa.

 

Tagi: nastrój; nastrojowa muzyka; randki; portal randkowy

 

Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej.