Randki internetowe

Co to są randki internetowe? Zacznijmy od wyjaśnienia prostego pojęcia randka, jakim określa się spotkanie dwojga osób w celu poznania się oraz rozwinięcia nowo utworzonej znajomości. Do elementów randki można zaliczyć: uwielbienie, zauroczenie, rozmowę, chęć poznania obopólnych oczekiwań, a także powstawanie relacji uczuciowych oraz seksualnych.

Randki internetowe tym różnią się od standardowych, że ich miejscem niezmiennie jest Internet, tutaj osoby poznają się i często bardzo długo ze sobą rozmawiają, zanim zdecydują się na randkę w realu. Coraz częściej Internet oferuje nam darmowe randki internetowe, a ponieważ społeczeństwo w dobie dwudziestego pierwszego wieku często nie ma czasu na spotkania towarzyskie, wybiera do tego celu znane już wszystkim randki online. Ten rodzaj zawierania znajomości pozwala szybciej i sprawniej odrzucić osoby o odmiennych zainteresowaniach, łatwiej nawiązać rozmowę nawet osobie bardzo nieśmiałej, a także powiedzieć wiele o sobie bez skrępowania i nieśmiałości, jakie mają często miejsce na tradycyjnej pierwszej randce.

Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej.