Sposoby na chandrę

      Chandra to stan, w który można wpaść zupełnie niespodziewanie. Czujemy się wtedy apatycznie, nie mamy na nic ochoty i chociaż zazwyczaj jeszcze bardzo daleko do depresji, na pewno nie jesteśmy szczęśliwi. Nie jest to zdecydowanie stan, który byłby charakterystyczny dla osób o określonej charakterystyce, będących w związkach lub wręcz przeciwnie, będących singlami. Istnieją osoby melancholijne, u których chandra może pojawiać się częściej i są też osoby z natury wesołe, u których taki nastrój pojawia się rzadziej. Dotyka on jednak nas wszystkich i trzeba wypracować sobie na niego odpowiednie sposoby.

      Każdy ma swoje sposoby na chandrę. Może to być spotkanie z przyjaciółmi, może to być dobra książka, może to być nawet kubek gorącej czekolady. Dla każdego będzie to coś innego, chociaż odrobina słodyczy wydaje się zaskakująco uniwersalna w tej kwestii. Często skutecznym sposobem na chandrę są randki internetowe, jakie zaoferować nam może portal randkowy Buziak.pl. Dzięki niemu możemy poznać nowe osoby i nawiązać flirt, a nic tak nigdy nie podnosi na duchu jak interesujące towarzystwo. Nie trzeba nawet się umawiać z kimś w świecie realnym – klasyczna randka internetowa wyjątkowo skutecznie przegania chandrę.

 

chandra; depresja; randki; randki w Internecie

Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej.