Oceń zdjęcie
Oceniano: 5, Średnia ocen: 4.60
Imię Bolesław 
Wiek 56 lat
Mieszkam Polska, Katowice 
Stan cywilny Rozwiedziony 
Czy mam dzieci Mam 
Czy chcę mieć dzieci nie 
Wykształcenie Wyższe niepełne 
Budowa ciała Szczupła 
Kolor oczu Piwne 
Stosunek do papierosów Palę 
Znak zodiaku Wodnik 
Wzrost 180 cm 
Kolor włosów Ciemne kasztanowe 
Stosunek do alkoholu Lubię tylko okazjonalnie 
Szukam: przyjaźni, miłości, przygody, seksu, zabawy, kobiet
O mnie:
Pragniesz bliskości mężczyzny: czułości, pieszczot, rozkoszy, dobrego seksu? To mogę być ja!
Gwarantuję empatię, kulturę osobistą, szacunek, takt, poczucie humoru, higienę, dyskrecję, rozmowy na każdy temat, taniec.
Mam wigor młodzieńca + doświadczenie. Potrafię wczuwać się w potrzeby partnerki i dawać jej niebotyczne orgazmy. Mój dodatkowy atut: jestem po sterylizacji, co oznacza że nie zrobię Ci dziecka. Przy mnie poczujesz się bezpiecznie i komfortowo, doznasz poczucia szczęścia.
Jeszcze żadna kobieta nie narzekała na mnie w łóżku! Byłem wychwalany... pod niebiosa i usłyszałem mnóstwo komplementów. Dlaczego? Bo nie jestem egoistą! Więcej radości czerpię z doznań partnerki, niż z moich własnych.
Trwam ponad 10 lat w nieformalnym związku z kobietą, która oziębła seksualnie, a mnie chce się jeszcze czegoś od życia... Czuję się jak ryba bez wody.
Mam mieszkanie w Niemczech, lecz 90% czasu spędzam w Polsce: z moimi dziećmi, przyjaciółmi, znajomymi.
Liczę na stałą relację bez zobowiązań materialnych. Zapraszam. Razem łapmy chwile, bo życie składa się z chwil. Im więcej chwil pięknych, tym życie wartościowsze, ciekawsze!
Chcesz spróbować? Skontaktuj się ze mną. Pozdrawiam. 
Komentarze (4)
annna2

dupek

Livonia

To chyba uczciwiej byłoby zakończyć tamto i znaleźć nowe a nie łapać wiele ,,srok "za ogon , ale za szczerość o ile to była szczerość masz plusa

marzeniaa48

Super reklama

Dodaj swój komentarz
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej.