Oceń zdjęcie
Oceniano: 1, Średnia ocen: 10.00
Imię Dariusz 
Wiek 47 lat
Mieszkam Polska, Gdynia 
Stan cywilny Rozwiedziony 
Czy mam dzieci Nie mam 
Czy chcę mieć dzieci nie wiem 
Wykształcenie Wyższe niepełne 
Budowa ciała Szczupła 
Kolor oczu  
Stosunek do papierosów Nie palę 
Znak zodiaku Wodnik 
Wzrost  
Kolor włosów  
Stosunek do alkoholu Lubię tylko okazjonalnie 
Szukam: przyjaźni, miłości, przygody, seksu, kobiet
O mnie:
Bardzo spokojny, o zwichrowanym humorze, szukający spokojnej, sympatycznej pani w pobliżu (związek, to dla mnie możliwość poznania się, a więc częstych spotkań)
Kogo poszukuję? Kogoś wartościowego. Może na chwilę, ale lepiej na resztę życia... Kobiety która zostanie moją Przyjaciółką, Partnerką, Kochanką. Która będzie umiała mnie pociągać zarówno swoją powierzchownością, jak i wnętrzem. Kobiety spokojnej i sympatycznej. Jeżeli nie możesz mieć dzieci, nie jest to dla mnie problemem, choć dzieci lubię i dogaduję się z nimi.
Wiem, że w życiu jest tylko jedna rzecz niezmienna: nie ma rzeczy niezmiennych, więc poznając Cię osobiście nie będę od razu snuł planów do końca życia. Bardziej powiem: zobaczmy wspólnie, jaka piękna przygoda nam z tej znajomości wyniknie?.
Jestem raczej domatorem, choć równocześnie uwielbiam las, wodę i przebywanie na łonie natury. Potrafię być szczęśliwy sam, choć równocześnie do pełni szczęścia brakuje tej bratniej duszy... Zdecydowanie jestem sapioseksualny, i nie rozumiem przez to, że przez nadmiarowe kilogramy jak dłużej biegnę to sapie... ;-)
Mam twarde zasady, wiem czego chcę od życia. Choć lubię swoją pracę zawodową i jestem w niej ceniony, to niekoniecznie całe życie chcę w niej spędzać. Jeszcze nikt na łożu śmierci nie powiedział, że żałuje, że więcej czasu nie spędzał w biurze.
Jestem człowiekiem opiekuńczym i empatycznym, ale nie licz nadmiernie, że będę się ciągle domyślał ;-)
Nie kręci mnie zupełnie piłka nożna, od 5 lat nie oglądam TV. ;-) Nie kręcą mnie zdjęcia z dziobkami, generalnie zdjęcia są fajne, ale wolę Cię poznać osobiście. Pod tym względem taki ufoludek jestem ;-D
Mam odwagę rozmawiać otwarcie o trudnych tematach. Nie unikam trudnych pytań i sam też chętnie na nie odpowiadam. Jestem człowiekiem świadomym samego siebie i tego też oczekuję od mojej potencjalnej drugiej połówki.
Jeżeli interesuje Cię TYLKO pisanie, spacery i zapraszanie Cię na kawę - przykro mi, to nie ja! Jeżeli nie lubisz zwierząt także. Mam wspaniałego starszego jamniczka. Musimy pokochać Cię obaj :-)
Jeżeli planujesz w przyszłości dzieci, niestety też nie ze mną - nie mogę mieć. Głównie przez to kiedyś rozpadło się moje małżeństwo... Jestem pogodzony z przeszłością i akceptuję siebie takiego jakim jestem. Trójkąty nie są dla mnie (Ty, ja i ciągłe wspomnienia o Twoim byłym), rozumiem, że spotykając się ze mną masz zamkniętą emocjonalnie swoją przeszłość.
Chcesz mnie poznać miej odwagę napisać. Może być krótko - tak czy inaczej odpiszę. Nie reaguję na częste wchodzenie na mój profil, czy wynalazki typu oczka czy inne co słychać (słychać brzozy, fale i czasem sąsiada z wiertarą) ;-)
Dla tych Pań które doczytały to do końca: wpis w rubryce zawód emeryt - rencista, to oczywiście żart ;-) Od ponad 20 lat cały czas zajmuję się sprzedażą i szkoleniami dla biznesu. I mam nadzieję, że jeszcze bardzo długo będę to robił, bo to lubię i jestem w tym dobry :-) 
Brak komentarzy
Dodaj swój komentarz
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej.