Oceń zdjęcie
Oceniano: 2, Średnia ocen: 9.00
Imię Kuba 
Wiek 57 lat
Mieszkam Polska, Wrocław 
Stan cywilny  
Czy mam dzieci Mam 
Czy chcę mieć dzieci nie 
Wykształcenie Średnie 
Budowa ciała Normalna 
Kolor oczu Piwne 
Stosunek do papierosów Nie palę 
Znak zodiaku Lew 
Wzrost 186 cm 
Kolor włosów Inne 
Stosunek do alkoholu Nie lubię 
Szukam: przyjaźni, miłości, przygody, seksu, kobiet
O mnie:
Witam wszystkie Panie odwiedzające mój profil... proszę zastanowić się zanim coś napiszecie. Proszę przyjąć do wiadomości, że nie szukam tutaj żony jak również nie poszukuję i nie oferuję tutaj sponsoringu. Nie obrażam nikogo, proszę zatem nie obrażajcie i mnie, obelgi i niestosowne insynuacje są zbędne. Zanim zaczniecie oceniać innych, spójrzcie na siebie, zastanówcie się dobrze i upewnijcie, czy same jesteście idealne, czy macie prawo do jakiejkolwiek oceny innych. Nie interesuje Cię mój profil, po prostu go pomiń, lub napisz krótkie NIE, to wystarczy. Dziękuję
Chciałby poznać panią, otwartą, realnie patrzącą na świat, bratnią duszę z którą można porozmawiać o wszystkim i o niczym, bez tematów tabu i zbędnych niedomówień, czy jak będzie taka potrzeba posiedzieć i popatrzyć na siebie w milczeniu. Lubię dialog, ale jak potrzeba umie zamienić się w uważnego słuchacza bez zbędnych komentarzy. Nie szukam przyszłej żony, niemniej jednak myślę o długiej dobrej, bliskiej, a nawet bardzo bliskiej znajomości i taką mam nadzieję znaleźć. 
Komentarze (1)
Dodaj swój komentarz
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej.