Buziak.pl

Słownik randkowicza

Wszystkie
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
W
Y
Z
Dopasowanie partnerskie. Tak, ale ostrożnie

            Moda na dopasowanie partnerskie przeminęła już jakiś czas temu, co w żadnym razie nie oznacza, że tego typu mechanizmy przestały być stosowane. Wręcz przeciwnie, bo z cudownego narzędzia, które miało rozwiązywać wszystkie problemy związane z poszukiwaniem partnerstwa, pozostał po prostu wygodny i całkiem skuteczny, a do tego zupełnie naturalny mechanizm typowy dla portali randkowych. Problemem z nim były przesadne oczekiwania, jakie mieli wobec niego użytkownicy.

            Metody dopasowania partnerskiego, także te rozbudowane do niebotycznych rozmiarów, są w stanie wyszukiwać dla nas osoby o określonych charakterystykach nie tylko formalnych, ale także związanych z naszym temperamentem czy oczekiwaniami. W rzeczywistości jednak związki budowane są w oparciu o spektrum komfortu, w którym znaleźć może się bardzo wiele różnych osób, niekoniecznie pasujących teoretycznie do naszych oczekiwań. Równocześnie nie można zakładać, że osoba zaproponowana przez dopasowanie partnerskie będzie dla nas idealna. Może taka być, ale wcale nie musi.

            Jeśli będzie się miało zawsze w pamięci ostatnią z postawionych tutaj też, dopasowanie partnerskie będzie dla nas znakomitą pomocą w filtrowaniu wyraźnie niedopasowanych do nas osób.

 

Tagi: dopasowanie partnerskie; portale randkowe; związki;