Słownik randkowicza

Wszystkie
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
W
Y
Z
Gra wstępna

            Czym właściwie jest gra wstępna? Czy powinniśmy to pojęcie wyjaśnić książkowo, czy też podejść do niego z uczuciem i właściwym spojrzeniem? Kiedy dwoje ludzi spotyka się, kiedy dochodzi do intymnych zbliżeń, wtedy dokonują się również gry miłosne, jakie partnerzy sami wymyślają, aby zwiększyć obopólne podniecenie seksualne. Tym jest właśnie gra wstępna, sposobem zachowania się wobec drugiego partnera, aby ten poczuł się wyjątkowo, aby oboje mogli poczuć podniecenie seksualne i wspólnie przeżyć intymne zbliżenie płciowe.

            Gra wstępna jest terminem bardzo szerokim i nie ogranicza się bynajmniej do samego współżycia. Zarówno dla mężczyzn, ale zdecydowanie bardziej dla kobiet, sfera seksualności związana jest nie tyle z samą cielesnością, co z szerzej rozumianym nastrojem oraz samopoczuciem w danej chwili. Budowanie takiego napięcia, wydłużanie oczekiwania oraz zwykłe rozluźnianie się psychiczne i emocjonalne, stanowią przygotowanie do aktu kulminacyjnego.

            Gra wstępna posiada również swój typowo fizyczny charakter, w którym chodzi o przygotowanie ciał kochanków do chwili uniesienia. Emocje mogą prowadzić do zaniedbywania gry wstępnej, przez co całość zbliżenia jest negatywnie odbierana przez obie strony, a w szczególności przez kobiety, dla których proces podniecenia jest mechanizmem o wiele bardziej złożonym. Trwająca długi czas gra wstępna, zwłaszcza polegająca na eksploracji i wzajemnym poznawaniu ciał partnerów, jest znakomitą inwestycją, która będzie procentowała także już po zbliżeniu. Element ten potrafi bardzo skutecznie budować bliskość oraz zaufanie partnerów do siebie nawzajem. Forma gry wstępnej zawsze zależy od tego, w jakich sytuacjach kobieta i mężczyzna czują się najbardziej komfortowo. 

            Panowie i panie, którzy nie czują się wystarczająco sprawni w sprawach łóżkowych, powinni zaczynać proces rozwoju swoich umiejętności właśnie od doskonalenia swojej techniki gry wstępnej. 

            Portal randkowy Buziak.pl daje możliwości poznania fantastycznych ludzi, z którymi zarówno gry miłosne, jak i sama gra wstępna przed zbliżeniem seksualnym będzie niezapomnianym przeżyciem.