Buziak.pl

Słownik randkowicza

Wszystkie
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
W
Y
Z
Horoskop partnerski

            Wszyscy znamy znaczenie słowa horoskop. Wiemy, że jest to rodzaj przepowiedni dla danego znaku zodiaku na określony czas. Horoskop to wróżba czytana z gwiazd na konkretny dzień, tydzień, a nawet miesiąc roku astrologicznego. Obecnie astrologowie stworzyli również specyficzny horoskop dla zakochanych, który nazywany jest horoskopem partnerskim.

            Horoskop partnerski to horoskop dla dwojga, wyznaczający podobieństwa i cechy wspólne poszczególnych znaków zodiaku, pozwalający dwojgu partnerom spojrzeć na swój związek od strony astrologicznej. 

            Horoskop partnerski może być wykorzystywany w dwóch celach. Po pierwsze, jest to drogowskaz umożliwiający wyszukiwanie osób potencjalnie bardziej kompatybilnych od innych. Teoretycy horoskopów piszą, że znaki zodiaku dogadują się znacznie lepiej ze znakami określanymi wobec nich jako kompatybilne niż z tymi, które są niekompatybilne. Można to traktować jako tradycyjną wersję nowoczesnego dopasowania partnerskiego, czyli techniki opartej o analizę psychologiczną.

            Z drugiej strony, horoskop partnerski może oferować bardzo precyzyjne wskazówki odnośnie zachowania. Może podpowiadać, czy dzisiaj jest dobry dzień na podjęcie jakichś kroków, ostrzegać przed ryzykiem kłótni lub pomóc w podjęciu decyzji, czy dany związek ma sens, czy raczej należy poszukać dla siebie innych opcji. Elementy horoskopu zawsze należy traktować jako podpowiedź lub motywację do podjęcia decyzji, a nie jako bezpośrednie wskazanie, gdyż nic nie gwarantuje trafności sugestii.

            Horoskop partnerski jest również elementem portalu randkowego Buziak.pl, na którym zarejestrowani użytkownicy mogą poszukiwać swojego partnera, na podstawie określonego znak zodiaku.