Słownik randkowicza

Wszystkie
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
W
Y
Z
Idealny prezent dla niej

            Kupowanie prezentów jest zawsze swoistym testem dla związku, przynajmniej w oczach niektórych kobiet, chociaż jest w tym też wiele obiektywnej prawdy. Mówi się bowiem, że prezent powinien być praktyczny i zarazem przyjemny. Nie może to być rzecz typowo użytkowa, ponieważ co to z radość, kiedy dostanie się lokówkę do włosów? Jeszcze wtedy można sobie pomyśleć, że jest to jakaś aluzja. Z drugiej strony, prezent nie może być też zupełnie pozbawiony użyteczności, bo nawet jeśli rozpali na twarzy rumieniec radości, będzie to jedynie bardzo przelotne doznanie.

            W prezencie dla niej najbardziej liczy się intencja i chociaż możemy usłyszeć, że nie musimy kupować niczego, nie jest to prawda. Kobiety uwielbiają prezenty, które są symbolem tego, że są dla mężczyzny ważne, że są dla niego w centrum zainteresowania. Mężczyźni zresztą też uwielbiają to okazywać i daje im to prawdziwe szczęście.

            Na pytanie, jak to zrobić, odpowiedzią nigdy nie będzie wskazanie konkretnego przedmiotu. Dla każdej osoby będzie to co innego i w różnych sytuacjach będą to różne rzeczy. Warto słuchać, ponieważ w zwykłych rozmowach pomysły na prezent zawsze się pojawiają. Naprawdę nie jest o nie trudno.

 

idealny prezent; prezent dla niej; pomysł na prezent