Iwa | 42
Iwa | 42
  • Login: Awanturnica
  • Aktywność: Dziś
Zdjęcia prywatne

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: Iwa

Wiek: 42

Płeć: Kobieta

Mieszka: Warszawa | Polska

Na buziaku szukam: Mężczyzn

Stan cywilny: Panna

Wykształcenie: Wyższe

Zawód: Pracownik finansow / bankowości

Stosunek do palenia: Nie palę

Stosunek do alkoholu: Lubię tylko okazjonalnie

Dzieci: Nie mam

Chcę mieć dzieci: Tak

Budowa ciała: Atletyczna

Kolor włosów: Czarne

Kolor oczu: Szare

Wzrost: 170 cm

Szukam: Przyjaźni, Miłości

Weryfikacja: Użytkownik zweryfikowany SMSem.

O mnie: Jestem sobą zawsze i wszędzie; niezależna, wykształcona, ogarnięta życiowo ale...ciagle szukam kogoś kogo nie będzie drażnić fakt, ze: nie uczęszczam do kościoła, spędzam czas na: nauce języków obcych, wizytach w teatrze, kinie, w muzeum i galerii sztuki, lekturze Gazety Wyborczej, słuchaniu radia, jeździe na rowerze, rozmowach/spotkaniach ze znajomymi hetero i homo. Nie uważam siebie za worek na spermę także panom kierującym sie tylko i wyłącznie popędem seksualnym serdecznie dziękuje. W życiu istotne są tez inne wartości niż tylko zaspokajanie cielesnych potrzeb, których w żaden sposób nie kwestionuje ale nie uważam za uwerturę do prawdziwej relacji. ***Chętnie poznam Pana bezdzietnego…dla równowagi, bo sama dzieci nie mam***


Wyszukaj dla siebie mężczyznę jak ze snów. Zastanów się kto Cię interesuje, znajdź odpowiednią osobę i wybierz randki w sieci. Twój ruch, nie znajdziesz miłości siedząc w domu. Postaw na serwis z ofertami Buziak.pl, przejdź przez proces rejestracji i zmień swoje życie. Spośród ogromnej liczby zarejestrowanych mężczyzn, postaw na tego, który będzie sprawiał dobre wrażenie. Jeżeli chcesz poflirtować, ale jesteś nieśmiałą kobietą, w portalu randkowym poznasz wspaniałego mężczyznę.
Innowacyjny portal randkowy.Wybierz randki i znajdź szczęście w miejscowości Warszawa.Duża ilość użytkowników.Bezpieczny portal randkowy Warszawa.Znajdź ciekawe osoby w rejonie Warszawy.