Zeno | 63
Zeno | 63
  • Login: Bolofajny
  • Aktywność: Dziś
Zdjęcia prywatne
Komentarze
Kasia
2024-02-27 15:11:45

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: Zeno

Wiek: 63

Płeć: Mężczyzna

Mieszka: Wejherowo | Polska

Na buziaku szukam: Kobiet

Stan cywilny: Rozwiedziony

Wykształcenie: Średnie

Zawód: Inny

Stosunek do palenia: Nie palę

Stosunek do alkoholu: Lubię tylko okazjonalnie

Dzieci: Mam

Chcę mieć dzieci: Nie

Budowa ciała: Normalna

Kolor włosów: Inne

Kolor oczu: Niebieskie

Wzrost: 175 cm

Szukam: Przyjaźni, Miłości, Kobiet

Weryfikacja: Użytkownik zweryfikowany SMSem.

O mnie: Przyjaźń i uczciwość reszta przyjdzie sama ..... A kobiety??? "Radosne , uśmiechnięte, z poczyciem, humoru ??? - TAK " ale proszę "NIE zbytnim imprezowiczkom"........ Natomiast "ZDECYDOWANE ŃIE" dla pań zajmujących się internetową prostytucją... oraz tym co korzystając z usług kilku partnerow naciagają ich na koszty związane z ciążą lub ojcostwem same pozostają samotnymi matkami... uczyniły źródło z dodatkowego zarobkowania.... bez skrupułów czerpią zyski z tego procederu... Jako wyjatek dopuszczam jedynie.... te Panie (ale uczciwe), które znajdują się losowo w trudnej sytuacji życiowej (nie z własnej winy) I chciały by poprawić swój status życiowy i materialnym w stałym zwiazku -(możliwe również z dzieckiem)....


Za jednym kliknięciem znajdź wybranka własnych marzeń. Przyciągnij go myślami, znajdź wyróżniającą się osobę i wyszukaj najlepsze dla siebie randki w sieci. Już nie zwlekaj, miłość sama nie zapuka do drzwi. Znajdź serwis z osobami Buziak, wybierz darmową rejestrację i poczuj że żyjesz. Spośród tysiąca facetów, postaw na jednego faceta, który da Ci to czego szukasz. Jeżeli chciałabyś kogoś poznać, ale jesteś nieśmiała, w serwisie randkowym odnajdziesz drugą połówkę.
Popularny serwis randkowy.Polecamy portale internetowe i szukaj miłości w mieście Wejherowo.Intuicyjna obsługa.Portal matrymonialny Wejherowo.Szukaj singli w najbliższej okolicy Wejherowa.