Buziak.pl
Piotr | 34
Piotr | 34
  • Login: Buffon99
Komentarze
Grażyna
szkoda że nie jestem parę lat młodsza... jesteś uroczy i interesujący odkrywając swoje wnętrze. Na pewno tą jedyną znajdziesz tylko cierpliwie ją wizualizuj. ;)
2022-07-28 20:06:13
Natalia
2021-08-10 22:36:40

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: Piotr

Wiek: 34

Płeć: Mężczyzna

Mieszka: Kraków | Polska

Na buziaku szukam: Kobiet

Stan cywilny: Kawaler

Wykształcenie: Wyższe

Zawód: Student / uczeń

Stosunek do palenia: Nie palę

Stosunek do alkoholu: Lubię tylko okazjonalnie

Dzieci: Nie mam

Chcę mieć dzieci: Tak

Budowa ciała: Szczupła

Kolor włosów: Jasny blond

Kolor oczu: Zielone

Wzrost: 185 cm

Szukam: Miłości, Kobiet

O mnie: Szukam dziewczyny. Powinna być inteligentna, rozsądna, dobra, miła, kulturalna, szczera i uczciwa . Mieć fajną osobowość i żeby można było rozmawiać z nią na każdy temat, bo lubię takie osoby. Musi mieć klasę po prostu. Patrze głównie na wnętrze człowieka bo to jest największy Skarb. Lubie osoby mające pasje i wiele zainteresowań. Szanuję kobiety. Mam szerokie zainteresowania. Kocham Sport, Rynek nocą, lubię czytać dobre książki i pomagać ludziom. Jestem odpowiedzialnym człowiekiem. Mam romantyczną duszę i lubię się dobrze bawić.. Nie lubię ludzi, którzy kłamią, egoistów, bawią się uczuciami innych i nie umieją wspierać innych w ciężkich chwilach. Lubie czasem sobie pomarzyć o czymś i jak to kiedyś powiedział jeden z wybitnych tego Świata Jean Paul Sartr Marzenie są jedynym rajem, z którego nikt nas nie może wygonićUwielbiam długie spacery i kocham Kraków. Lubie poznawać nowych ludzi. Cenie ludzi szczerych i uczciwych, bo to uważam, że jest bardzo ważne u ludzi. Nie należę do tych mężczyzn, którzy tutaj na portalu szukają przygód seksualnych i używają wulgaryzmów w stosunku do kogokolwiek To samo z dziewczynami, które szukają sponosora to kochane nie ten poziom intelektualny i uczuciowy. Tutaj rzadko bywam. Tam możemy więcej pogadać. Proszę o kontakt tylko osoby z Krakowa.Pozdrawiam


Znajdź faceta na długie lata. Poszukaj ideału w głowie, odnajdź ten profil wśród setek innych i wybierz randki online. Nie czekaj dłużej, nie znajdziesz miłości siedząc w domu. Postaw na portal z osobami Buziak, załóż profil randkowy i zacznij przygodę życia. Spośród ogromnej liczby użytkowników, wybierz tego, który będzie miał odpowiednią osobowość. Jeżeli szukasz okazji do flirtowania, ale jesteś nieśmiałą osobą, na naszej stronie poznasz wspaniałego mężczyznę.
Innowacyjny portal internetowy.Przeglądaj strony randkowe i szukaj przeznaczenia w mieście Kraków.Ciekawe osoby w Twojej okolicy.Portal dla singli Kraków.Szukaj inteligentnych osób w najbliższej okolicy Krakowa.