Buziak.pl
Damian | 32
Damian | 32
  • Login: Bynczu
Komentarze
Brak komentarzy

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: Damian

Wiek: 32

Płeć: Mężczyzna

Mieszka: Dukla | Polska

Na buziaku szukam: Kobiet

Stan cywilny: Kawaler

Wykształcenie: Średnie

Zawód: Pracownik fizyczny

Stosunek do palenia: Nie palę

Stosunek do alkoholu: Lubię tylko okazjonalnie

Dzieci: Nie mam

Chcę mieć dzieci: Tak

Budowa ciała: Normalna

Kolor włosów: Ciemny blond

Kolor oczu: Niebieskie

Wzrost: 177 cm

Szukam: Miłości

O mnie: Ja jestem spokojną osobą ale dowcipną z dużym poczuciem humoru :D nie lubię się zbytnio nudzić lubię chodzić wieczorem na spacery, zwiedzać nowe miejsca, lubię grać w piłkę nożną oraz siatkówkę. ale najbardziej lubię spędzać czas z Kobietą jestem pozytywnie otwarty na świat zawsze staram się osiągać wyznaczony sobie cel łatwo nie odpuszczam. Jestem też zdyscyplinowany i zdecydowany pracuje jako kierowca wózka widłowego i wiem czego w życiu chce. Jestem także spontaniczny, oraz romantyczny Więcej na więcej zawsze mogę odpowiedzieć w wiadomości :)


Wyszukaj dla siebie faceta jak ze snów. Zastanów się kto Cię interesuje, znajdź odpowiadającą Ci osobę i umów się na randki. Na co czekasz, miłość nie znajdzie drogi do Ciebie. Postaw na portal z randkami Buziak, zacznij od profilu randkowego i dokonaj zmian w życiu. Pośród setek zarejestrowanych mężczyzn, postaw na tego, który wyda się intrygujący. Jeżeli szukasz okazji do flirtowania, choć nie wiesz jak zacząć, w portalu randkowym poznasz wartościową osobę.
Certyfikowany portal randkowy.Sprawdzaj randki i szukaj przeznaczenia w miejscowości Dukla.Bezpieczny serwis internetowy.Portale randkowe Dukla.Błyskotliwych osób w rejonie Dukli.