Buziak.pl
Dobra10 | 53
Dobra10 | 53
  • Login: Dobra10
  • Aktywność: Wczoraj
Komentarze
Piotr
pozdrawiam serdecznie
2023-02-03 06:27:34
Bogdan
Hej hej witaj morzemy się poznac jestem wysoki szczupły miły przystojny jestem stanu wolnego
2022-03-08 17:59:02
Krzysztof
2019-12-06 22:22:08
Witek
Urocza Jesteś
2019-11-17 08:54:57

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: Dobra10

Wiek: 53

Płeć: Kobieta

Mieszka: Warszawa | Polska

Na buziaku szukam: Mężczyzn

Stan cywilny: Rozwiedziona

Wykształcenie: Wyższe

Stosunek do palenia: Nie palę

Stosunek do alkoholu: Lubię tylko okazjonalnie

Dzieci: Mam

Chcę mieć dzieci: Nie

Budowa ciała: Szczupła

Kolor włosów: Ciemny blond

Kolor oczu: Piwne

Wzrost: 163 cm

Szukam: Przyjaźni, Miłości, Mężczyzn

O mnie: Kobietka pogodna z uśmiechem na ustach. I po mimo różnych przeżyć i przeciwności losu myślę, że w każdym wieku można być jeszcze szczęśliwym. Moim marzeniem jest spotkać kogoś... wpaść na siebie i już być zawsze razem.Szukam kogoś na każdy dzień... słoneczny czy pochmurny...na lato i na zimę...do radości i smutków...do tańca i na wiele wiele lat i tak już do końca...marzenia fajne są:-). A tak bardziej normalnie to mężczyzna po prostu dla mnie....ktoś z kim ma się ochotę na więcej coraz więcej...przebywania, rozmowy, wymiany myśli, wspólne poznawanie świata i... siebie.


Za jednym kliknięciem znajdź wybranka z prawdziwego zdarzenia. Poszukaj ideału w głowie, znajdź odpowiadającą Ci osobę i umów się na randki internetowe. Zacznij robić coś w tym kierunku, nie znajdziesz miłości siedząc w domu. wybierz portal randkowy Buziak.pl, wybierz darmową rejestrację i rozpocznij przygodę życia. Pośród ogromnej liczby osób, postaw na tego, który będzie pasował do Twoich oczekiwań. Jeżeli chcesz poflirtować, ale nie wiesz jak zacząć, w naszym portalu znajdziesz to czego szukasz.
Zaufany serwis randkowy.Wybierz randki i szukaj przeznaczenia w miejscowości Warszawa.Dopasowania partnerskie.Serwis randkowy Warszawa.Znajdź ciekawe osoby w okolicy Warszawy.