Buziak.pl
Paweł | 30
Paweł | 30
  • Login: Furious93
Komentarze
Brak komentarzy

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: Paweł

Wiek: 30

Płeć: Mężczyzna

Mieszka: Działdowo | Polska

Na buziaku szukam: Kobiet

Stan cywilny: Kawaler

Wykształcenie: Zawodowe

Zawód: Inny

Stosunek do palenia: Palę

Stosunek do alkoholu: Lubię tylko okazjonalnie

Dzieci: Nie mam

Chcę mieć dzieci: Tak

Budowa ciała: Szczupła

Kolor włosów: Ciemny blond

Kolor oczu: Niebieskie

Wzrost: 187 cm

Szukam: Przyjaźni, Miłości, Kobiet

O mnie: Cześć jestem Paweł, nie szukam tu może jakieś wielkiej miłości nic z tych rzeczy.Wierzę po prostu że gdzieś na świecie jest dziewczyna,która odczuwa równie dręczące uczucie samotności. I być może zechce się go pozbyć poznając mnie. Lubię szczerych ludzi bo sam taki jestem. Imponuję mi przede wszystkim odwaga. Uważam,że szkoda życia na ukrywanie się w cieniu kogoś, trzeba wyjść życiu na przeciw. Lubię skromne dziewczyny, owiane jakoś tajemnicą. Jednak najbardziej podoba mi się uśmiech i entuzjazm to mnie niemal przyciąga natychmiast.


Wybierz w sieci stronę serwisu i znajdź faceta z prawdziwego zdarzenia. Przyciągnij go myślami, znajdź idealny profil z pomocą wyszukiwarki i skorzystaj z opcji randki internetowe. Już nie zwlekaj, wyjdź z domu i znajdź miłość. Postaw na serwis z randkami Buziak, zarejestruj się i poczuj że żyjesz. Pośród ogromnej liczby zarejestrowanych mężczyzn, wyszukaj tego, z którym przeżyjesz wspaniałą miłość. Jeżeli chcesz poflirtować, ale nie wiesz jak zacząć, w serwisie randkowym spotkasz ciekawe osoby.
Bezpieczny serwis randkowy.Polecamy randki i zaurocz się w mieście Działdowo.Darmowa rejestracja.Portal matrymonialny Działdowo.Szukaj nietuzinkowych osób w najbliższej okolicy Działdowa.