Małgorzata | 61
Małgorzata | 61
  • Login: Gosia7348
  • Aktywność: Dziś
Komentarze
Grażka
2024-07-16 19:11:03
Ola
2024-02-08 04:11:49
Piotr
Pozdrawiam serdecznie
2023-07-14 09:49:18

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: Małgorzata

Wiek: 61

Płeć: Kobieta

Mieszka: Warszawa | Polska

Na buziaku szukam: Mężczyzn

Stan cywilny: Rozwiedziona

Wykształcenie: Średnie

Zawód: Pracownik handlu i usług

Stosunek do palenia: Nie palę

Stosunek do alkoholu: Lubię tylko okazjonalnie

Budowa ciała: Szczupła

Kolor włosów: Jasny blond

Kolor oczu: Zielone

Wzrost: 158 cm

Szukam: Przyjaźni, Miłości

Weryfikacja: Użytkownik zweryfikowany SMSem.

O mnie: Jestem miłą , spokojną ale spontaniczną blondynką. Wolę opowiadać o sobie patrząc komuś w oczy i mam nadzieję spotkać takiego pana , z którym spędzę długie wieczory na rozmowach i nie tylko. Życie nie było dla mnie dobre ale ja na przekór jemu mam dużo dobra w sobie i chcę się nim z kimś podzielić. Cieplutko, blisko, przyjemnie to tak mało a jak dużo. Wspólne spacery, wspólne wyjazdy, lampka wina wieczorem i czasem wspólna kawa rano. Tego szukam, ale czy znajdę ?


Wybierz w sieci stronę serwisu i znajdź kochanka swoich marzeń. Przyciągnij go myślami, znajdź odpowiadającą Ci osobę i wyszukaj najlepsze dla siebie randki online. Musisz działać, nie znajdziesz miłości siedząc w domu. wybierz serwis randkowy Buziak.pl, załóż profil randkowy i dokonaj zmian w życiu. Pośród wielu profili, wybierz jednego mężczyznę, z którym będzie mogła przeżyć wielką przygodę. Jeśli chciałabyś coś zmienić, choć należysz do nieśmiałych osób, na naszej stronie zakochasz się.
Najciekawszy portal randkowy.Przeglądaj randki i szukaj miłości w mieście Warszawa.Zarejestruj się już dziś.Serwis randkowy Warszawa.Znajdź ciekawe osoby w najbliższej okolicy Warszawy.