Isia | 40
Isia | 40
  • Login: IsiaN
  • Aktywność: Wczoraj
Zdjęcia prywatne
Komentarze
Dominik
Zdjęcie zaraz wyśle
2024-06-09 21:04:14

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: Isia

Wiek: 40

Płeć: Kobieta

Mieszka: Gdynia | Polska

Na buziaku szukam: Mężczyzn

Stan cywilny: Rozwiedziona

Wykształcenie: Wyższe

Zawód: Specjalista / wolny zawód

Stosunek do palenia: Nie palę

Stosunek do alkoholu: Lubię tylko okazjonalnie

Dzieci: Mam

Chcę mieć dzieci: Tak

Budowa ciała: Szczupła

Kolor włosów: Jasne kasztanowe

Kolor oczu: Zielone

Wzrost: 165 cm

Szukam: Przyjaźni, Miłości, Mężczyzn

Weryfikacja: Użytkownik zweryfikowany SMSem.

O mnie: Być dla tego jedynego nr 1, a nie na szarym końcu dluuuuugiej listy. Chcieć to móc, a móc to potrafić coś zrobić! Kocham muzykę i taniec. Wycieczki i spacery o wschodzie czy zachodzie słońca. Życie to ciągłe pasmo niespodzianek, jesteś na nie gotów? Bo ja tak. Faceci co palą i nie rzucą tego świństwa niech nawet do mnie nie piszą, strata czasu. Tym bez zdjęcia też dziękuję na dzień dobry tajemnice nie są mi potrzebne. Tym po 45 roku życia też dziękuję. Prawdziwe życie to dla mnie codzienność, która weryfikuje każdego, a nie spotykanie się od święta i z przypadku. Nie szukam przelotnej znajomości, układów bez zobowiązań a stałego związku i prawdziwego zaangażowania, a nie udawania, bo takich to jest wielu. Wiem, że jestem atrakcyjna, ale sex to nie wszystko. Więc jeśli Panowie myślicie tylko tymi kategoriami, patrząc na moje zdjęcia, to odpuście sobie pisanie, bo dla mnie liczy się coś więcej niż tylko to co macie w spodniach. Nie jestem jakąś desperatką szukającą faceta tylko do tego. Jeśli dla Ciebie nie liczy się rodzina, a tylko to udajesz, odpuść sobie, życie szybko Cię zweryfikuje, a ja nie chcę tracić czasu na takie relacje. Kocham swojego syna i jest dla mnie najważniejszy, ale i Ty możesz się taki stać.


Wyszukaj dla siebie faceta na całe życie. Pomyśl kogo szukasz, znajdź idealny profil z pomocą wyszukiwarki i wyszukaj najlepsze dla siebie randki w sieci. Zacznij działać, miłość nie znajdzie drogi do Ciebie. Odszukaj serwis z randkami Buziak.pl, wybierz darmową rejestrację i rozpocznij nowy rozdział w życiu. Spośród wielu profili randkowych, wybierz jednego mężczyznę, który wyda się najbardziej odpowiedni. Jeśli lubisz flirt, mimo że trudno jest Ci nawiązać bliższą relację z mężczyzną, na stronie z randkami odnajdziesz miłość swojego życia.
Bezpieczny portal randkowy.Polecamy portale internetowe i zakochaj się w mieście Gdynia.Zarejestruj się już dziś.Portal dla samotnych Gdynia.Szukaj ciekawych osób nieopodal Gdyni.