Buziak.pl
Jozefina | 67
Jozefina | 67
  • Login: Jozefina03
  • Aktywność: Wczoraj
Komentarze
Facet
2023-07-02 12:48:20
Marek
2022-01-07 21:27:24

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: Jozefina

Wiek: 67

Płeć: Kobieta

Mieszka: Piła | Polska

Na buziaku szukam: Mężczyzn

Stan cywilny: Wdowa

Wykształcenie: Średnie

Zawód: Inny

Stosunek do palenia: Nie palę

Stosunek do alkoholu: Nie lubię

Dzieci: Mam

Chcę mieć dzieci: Nie

Budowa ciała: Normalna

Kolor włosów: Jasny blond

Kolor oczu: Zielone

Wzrost: 160 cm

Szukam: Przyjaźni, Miłości, Mężczyzn

O mnie: Jestem osoba komunikatywna,ugodowa,wrazliwa nie toleruje,kłamstwa,kretactwa,prostactwa byle jakosci, jestem osoba lojalna i tego oczekuje od partnera, cenie uczciwosc i szczerosc.Lubie domowe zacisze ale tez podroze te male i duze.Zainteresowana jestem stalym zwiazkiem.Panowie bez zdjecia prosze nie pisac.....


Wyszukaj dla siebie wybranka własnych marzeń. Poszukaj ideału w głowie, znajdź idealny profil z pomocą wyszukiwarki i wyszukaj najlepsze dla siebie randki w sieci. Zacznij działać, miłość nie przychodzi znienacka. Postaw na portal z ogłoszeniami Buziak.pl, załóż profil randkowy i rozpocznij przygodę życia. Wśród tysiąca zarejestrowanych mężczyzn, dokonaj wyboru tego, z którym będzie mogła przeżyć wielką przygodę. Jeśli jesteś samotna, mimo że jesteś nieśmiała, w serwisie randkowym odnajdziesz swoją drugą połówkę.
Zaufany serwis randkowy.Sprawdzaj randki i zakochaj się w miejscowości Piła.Bezpieczny serwis internetowy.Najlepszy portal randkowy Piła.Szukaj nietuzinkowych osób w okolicy Piły.