Buziak.pl
Jarosław | 54
Jarosław | 54
  • Login: Jstar28

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: Jarosław

Wiek: 54

Płeć: Mężczyzna

Mieszka: Kielce | Polska

Na buziaku szukam: Kobiet

Stan cywilny: Kawaler

Wykształcenie: Podyplomowe

Zawód: Pracownik naukowy / nauczyciel

Stosunek do palenia: Nie palę

Stosunek do alkoholu: Lubię tylko okazjonalnie

Dzieci: Nie mam

Chcę mieć dzieci: Nie wiem

Budowa ciała: Normalna

Kolor włosów: Inne

Kolor oczu: Szare

Wzrost: 178 cm

Szukam: Przyjaźni, Miłości, Przygody, Zabawy, Kobiet

Weryfikacja: Użytkownik zweryfikowany SMSem.

O mnie: Miły, kulturalny nienawidzący wszelkich form wulgarności, lubiący sport, taniec i aktywność fizyczną, np. spacery i jazdę na rowerze. Interesuję się historią, geografią, muzyką, filmem, sportem a w szczególności piłką nożną oraz psychologią. Z gatunków filmowych lubię głównie filmy historyczne, przygodowe oraz thrillery, nie gardzę też dobrą komedią.


Wybierz w sieci stronę serwisu i znajdź kochanka na długie lata. Przyciągnij go myślami, znajdź idealny profil z pomocą wyszukiwarki i umów się na randki online. Nie ma na co czekać, nie znajdziesz miłości siedząc w domu. Znajdź serwis randkowy Buziak, przejdź przez proces rejestracji i zmień swoje życie. Spośród setek mężczyzn, zaryzykuj i wybierz tego, który wyda się intrygujący. Jeśli lubisz flirt, lecz należysz do nieśmiałych osób, w naszym serwisie poznasz wartościową osobę.
Rekomendowany serwis randkowy.Przeglądaj randki internetowe i znajdź szczęście w mieście Kielce.Łatwa i szybka rejestracja.Portal towarzyski Kielce.Szukaj ciekawych osób nieopodal Kielc.