klaudia | 29
klaudia | 29
  • Login: Klaudia9
  • Aktywność: Wczoraj
Komentarze
Tomasz
Piękny uśmiech
2024-01-11 23:30:19
Rafał
2022-10-31 18:21:14
Tomasz
Śliczna
2020-12-02 13:49:24
Robert
2019-09-04 15:57:04

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: klaudia

Wiek: 29

Płeć: Kobieta

Mieszka: Warszawa | Polska

Na buziaku szukam: Mężczyzn

Stan cywilny: Panna

Wykształcenie: Średnie

Zawód: Pracownik biurowy

Stosunek do palenia: Nie palę

Stosunek do alkoholu: Lubię tylko okazjonalnie

Dzieci: Nie mam

Chcę mieć dzieci: Tak

Budowa ciała: Normalna

Kolor włosów: Jasne kasztanowe

Kolor oczu: Piwne

Wzrost: 156 cm

Szukam: Przyjaźni, Miłości, Mężczyzn

O mnie: Mała, Sympatyczna dziewczyna o pięknych długich włosach, Na codzie uśmiechnięta pozytywnie nastawiona do życia z pewnymi wadami i zaletami . i chciałabym zeby mój wybranek mnie zaakceptował taka jaka jestem i kogoś takiego tu szukam Od urodzenia jestem osobą niepełnosprawną ruchowo ale w małym stopniu moja niepełnosprawność polega na zacinaniu się w mowie czy jak to ludzie nazywają jąkaniu się ale da się mnie zrozumieć na nie co wolniejszym chodzeniu iż delikatnie utykam praktycznie nie widocznie na jedną nogę i na niesprawnej ręce tak dość znacząco nie trzeba się mnie bać tylko poznać spotkać się i wtedy zdecydować . Pisać Ci którzy będą mogli i byli wstanie to zaakceptować czyli odważni Moja niepełnosprawność nie przeszkadza mi w życiu codziennym szukam osób od 22 do 29 lat


Wyszukaj mężczyznę wymarzonego we snach. Poszukaj ideału w głowie, znajdź wyróżniającą się osobę i umów się na randki online. Czas ucieka, uczucie samo do Ciebie nie przyjdzie. Znajdź portal z ogłoszeniami Buziak, zacznij od profilu randkowego i zaufaj przeznaczeniu. Pośród setek profili, wybierz tego, którego profil wyda się najciekawszy. Jeśli chciałabyś coś zmienić, mimo że jesteś wyjątkowo nieśmiała, w naszym portalu znajdziesz wiele ciekawych osób.
Popularny serwis randkowy.Wybierz strony randkowe i zakochaj się w miejscowości Warszawa.Zakochaj się już dziś.Portal randkowy Warszawa.Szukaj nietuzinkowych osób w okolicy Warszawy.