Buziak.pl
Lampetra | 61
Lampetra | 61
  • Login: Lampetra
  • Aktywność: Online

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: Lampetra

Wiek: 61

Płeć: Kobieta

Mieszka: Gdynia | Polska

Na buziaku szukam: Mężczyzn

Stan cywilny: Rozwiedziona

Wykształcenie: Wyższe

Zawód: Pracownik naukowy / nauczyciel

Dzieci: Nie mam

Chcę mieć dzieci: Nie

Budowa ciała: Szczupła

Kolor włosów: Ciemne kasztanowe

Kolor oczu: Czarne

Wzrost: 160 cm

Szukam: Przyjaźni, Miłości, Mężczyzn

O mnie: Ten portal traktuję jako przestrzeń do wymiany informacji z drugim człowiekiem, do poszukiwania osoby, z którą połączą mnie wspólne pasje, ciekawość świata i ludzi. Listę rankingową moich pasji otwierają podróże. Kolejne wysokie pozycje zajmują wszelkie „aktywności wodne”, długie spacery i jeszcze dłuższe rozmowy o wszystkim. Lubię też chwile, w których dwoje ludzi jest razem i nic nie musi robić ani mówić… Dobre emocje to najlepszy plac zabaw na świecie :-) Szukam mężczyzny, który podobnie jak ja postrzega otaczająca nas rzeczywistość, szanuje własne granice, nie przekracza granic innych osób i wie, że niektóre pojęcia nie są synonimami: miłość - nie zakochanie, wierność – nie poddańczość, lojalność – nie służalczość, współczucie – nie litość, odwaga – nie brawura, pasja – nie desperacja, realizacja planów – nie marzenia, oszczędność – nie skąpstwo, hojność – nie rozrzutność, siła – nie agresja, strach - nie lęk, wątpliwości – nie zwątpienie, duma - nie pycha, patriotyzm – nie szowinizm, aktywność – nie ekspansywność, relaks - nie nuda, racjonalne odżywianie – nie dieta. Bliska relacja nie sprowadza się do tanich dreszczy, opiera się na zaufaniu, szacunku i poczuciu bezpieczeństwa. Dlatego NIE SZUKAM: przygodnych znajomości erotycznych, relacji z żonatymi mężczyznami ani ludzi, którzy „palą książkami w komiku”.


Za jednym kliknięciem znajdź faceta swoich marzeń. Zastanów się kto Cię interesuje, wejdź na wybrany profil i skorzystaj z opcji randki internetowe. Nie czekaj dłużej, miłość nie znajdzie drogi do Ciebie. wybierz serwis randkowy Buziak.pl, załóż profil randkowy i rozpocznij nowy rozdział w życiu. Pośród tysiąca facetów, zaryzykuj i wybierz tego, który wyda się najbardziej odpowiedni. Jeśli chciałabyś coś zmienić, mimo że jesteś nieśmiałą kobietą, w naszym portalu odnajdziesz swoją miłość.
Zaufany portal internetowy.Polecamy randki internetowe i znajdź swoją połówkę w miejscowości Gdynia.Dopasowania partnerskie.Randki internetowe Gdynia.Szukaj oryginalnych osób w okolicy Gdyni.