Luna | 53
Luna | 53
  • Login: Luna58
  • Aktywność: Online

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: Luna

Wiek: 53

Płeć: Kobieta

Mieszka: Poznań | Polska

Na buziaku szukam: Mężczyzn

Stan cywilny: Rozwiedziona

Wykształcenie: Wyższe

Zawód: Pracownik biurowy

Stosunek do palenia: Nie palę

Stosunek do alkoholu: Lubię tylko okazjonalnie

Dzieci: Nie mam

Chcę mieć dzieci: Nie

Budowa ciała: Normalna

Kolor włosów: Ciemny blond

Kolor oczu: Niebieskie

Wzrost: 170 cm

Szukam: Mężczyzn

O mnie: Romantyczna, empatyczna,pragmatyczna.Poznam mężczyznę niezależnego zawodowo i finansowo, dla którego osiągnięcia dzieci i wnuków nie będą motywem przewodnim każdej rozmowy. Cenę lojalność , dlatego nie nawiązuję znajomości z mężczyznami żonatymi , w separacji i wszelkich innych konfiguracjach, a także bez zdjęcia i określonego stanu cywilnego.Po tygodniowym pobycie na tym portalu także z tymi , którzy wysyłają gotowce z portalu, mężczyzna, który chce nawiązać kontakt , potrafi napisać zdanie od siebie.


Za jednym kliknięciem znajdź kochanka który ma tylko wymarzone cechy. Przyciągnij go myślami, znajdź odpowiadającą Ci osobę i skorzystaj z opcji randki internetowe. Zacznij robić coś w tym kierunku, wyjdź z domu i znajdź miłość. Odszukaj serwis z randkami Buziak.pl, zacznij od profilu randkowego i weź sprawy w swoje ręce. Wśród ogromnej liczby mężczyzn, wybierz tego jedynego, który będzie pasował do Twoich oczekiwań. Jeśli chcesz kogoś poznać, lecz należysz do nieśmiałych osób, w portalu randkowym poznasz wartościową osobę.
Innowacyjny portal randkowy.Sprawdzaj randki internetowe i znajdź swoją połówkę w miejscowości Poznań.Intuicyjna obsługa.Portal dla singli Poznań.Szukaj ciekawych osób blisko Poznania.