Buziak.pl
Marcin | 41
Marcin | 41
  • Login: Marcin44
  • Aktywność: W tym miesiącu
Komentarze
Brak komentarzy

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: Marcin

Wiek: 41

Płeć: Mężczyzna

Mieszka: Warszawa | Polska

Na buziaku szukam: Kobiet

Stan cywilny: Kawaler

Wykształcenie: Średnie

Zawód: Inny

Stosunek do palenia: Nie palę

Stosunek do alkoholu: Nie lubię

Dzieci: Nie mam

Chcę mieć dzieci: Nie wiem

Budowa ciała: Normalna

Kolor włosów: Czarne

Kolor oczu: Zielone

Wzrost: 180 cm

Szukam: Miłości

Weryfikacja: Użytkownik zweryfikowany SMSem.

O mnie: Jestem osobą raczej introwertyczną, ale otwartą na świat i ludzi.😀 Nie jestem typem imprezowicza. Lubię spokój, ważny jest dla mnie wzajemny szacunek i zrozumienie. Chciałbym poznać kobietę o dobrym sercu, taką po prostu normalną bez jakiś szczególnych wymagań. Nie mam zamiaru wdawać się w czyjeś rodziny, a więc oczekuję tego samego co ze swojej strony też mogę zagwarantować. Wolny czas staram się spędzać w zgodzie z naturą jeżdżąc rowerem, odkrywać nowe miejsca, czy czasem jakiś grill nad jeziorkiem w jakimś fajnym miejscu, gdyby do tego wszystkiego była jeszcze tylko odpowiednia osoba... "Mężczyźni wolą ko­biety ład­ne niż mądre, po­nieważ łat­wiej im przychodzi pat­rzenie niż myślenie" -Stanisław Jerzy Lec-


Wystarczy tylko jedno kliknięcie, aby znaleźć faceta z prawdziwego zdarzenia. Przyciągnij go myślami, wejdź na wybrany profil i wybierz randki online. Weź sprawy w swoje ręce, miłość sama nie zapuka do drzwi. Postaw na serwis z osobami Buziak.pl, przejdź przez proces rejestracji i weź sprawy w swoje ręce. Wśród tysiąca użytkowników, postaw na tego, który wyda Ci się najbardziej interesujący. Jeśli lubisz flirt, ale jesteś wyjątkowo nieśmiała, w naszym serwisie odnajdziesz miłość swojego życia.
Zaufany portal internetowy.Polecamy strony randkowe i zaurocz się w mieście Warszawa.Intuicyjna obsługa.Portal dla singli Warszawa.Znajdź ciekawe osoby w najbliższej okolicy Warszawy.