Mariusz | 52
Mariusz | 52
  • Login: Mario45boss
Komentarze
Brak komentarzy

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: Mariusz

Wiek: 52

Płeć: Mężczyzna

Mieszka: Sulechów | Polska

Na buziaku szukam: Kobiet

Stan cywilny: Kawaler

Wykształcenie: Średnie

Zawód: Pracownik fizyczny

Stosunek do palenia: Palę

Stosunek do alkoholu: Lubię tylko okazjonalnie

Dzieci: Mam

Chcę mieć dzieci: Nie wiem

Budowa ciała: Normalna

Kolor włosów: Ciemny blond

Kolor oczu: Niebieskie

Wzrost: 177 cm

Szukam: Przyjaźni, Seksu, Kobiet

O mnie: Uwielbiam leśne i wiejskie klimaty, unikam zaśmieconych miejskich. Doceniam u kobiet inteligencję, dowcip i delikatność, nie znoszę wulgaryzmu. Nie przywiązuję zbytniej wagi do urody, choć cenię zgrabną figurę i długie włosy. Lubię sex, sport, dobry film. Na chwilę obecną poszukuję tylko przyjaźni, a jeżeli wykiełkowało by z niej coś większego - to świetnie.


Wyszukaj dla siebie wybranka wymarzonego we snach. Poszukaj ideału w głowie, wejdź na wybrany profil i wybierz randki internetowe. Zapomnij co to samotność, miłość nie przychodzi znienacka. Znajdź portal z randkami Buziak, zacznij od profilu randkowego i poczuj że żyjesz. Wśród setek mężczyzn, zaryzykuj i wybierz tego, który wyda się intrygujący. Jeżeli chciałabyś kogoś poznać, ale jesteś nieśmiała, w portalu randkowym poznasz wartościową osobę.
Innowacyjny serwis randkowy.Sprawdź portale internetowe i szukaj miłości w mieście Sulechów.Ciekawe osoby w Twojej okolicy.Ogłoszenia towarzyskie Sulechów.Szukaj singli w najbliższej okolicy Sulechowa.