Buziak.pl
Jerzy | 39
Jerzy | 39
  • Login: Matrixioooo
Komentarze
Brak komentarzy

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: Jerzy

Wiek: 39

Płeć: Mężczyzna

Mieszka: Warszawa | Polska

Na buziaku szukam: Kobiet

Stan cywilny: Kawaler

Wykształcenie: Pomaturalne

Zawód: Inny

Stosunek do palenia: Nie palę

Stosunek do alkoholu: Lubię tylko okazjonalnie

Dzieci: Nie mam

Chcę mieć dzieci: Tak

Budowa ciała: Normalna

Kolor włosów: Ciemny blond

Kolor oczu: Niebieskie

Wzrost: 174 cm

Szukam: Miłości, Przygody, Seksu, Zabawy, Kobiet

O mnie: Podobno przystojny, ale to sama oceń najlepiej. Wiem, że ideałem nie jestem, ale mam dobre serduszko, umiem kochać i być oddanym. Poza tym cenię sobie takie wartości jak: miłość, przyjaźń. Staram się prowadzić zdrowy tryb życia z nutka szaleństwa czasem. Myślę, że w relacjach z drugim człowiekiem, zwłaszcza z partnerem życiowym, istotne są szczerość, odpowiedzialność za siebie i tą drugą osobę, a także gotowość do pomocy jak i wierność oraz zaufanie. Po prostu bycie ze sobą w dobrych i złych chwilach. Jestem optymistą zazwyczaj i lubię przebywać w towarzystwie osób, które optymistycznie patrzą w przyszłość i na świat. Lubię długie spacery, najlepiej przy świetle księżyca lub posiedzieć przytulonym do ukochanej osoby przy kominku popijając np. Winko lub w zimowe dni herbatkę. Uwielbiam przytulać się i całować. Czasem też za szaleć i wyjść do kina czy do teatru albo nawet do pabu na piwko itp. Chce dać dużo ciepła od siebie i potrzebuje również dużo ciepła… np. przytulenia, pocałunków lub nawet tak głupiej dla niektórych bo nie dla mnie czynności jak trzymania się za rękę…Nie szukam przygód, co nie oznacza, że nie lubię się śmiać i cieszyć się życiem oraz dobrym sexem. :-) Jak widać jestem romantykiem. Z zawodu jestem Technikiem Weterynarii. Kończę prawo jazdy. Na studia za rok… Mam hodowle psów …. Zapomniał bym uwielbiam też gotować… Zmywać naczynia też lubię… :-P Jak o czymś zapomniałem to pytaj…


Wybierz w sieci stronę serwisu i znajdź mężczyznę na długie lata. Pomyśl kogo szukasz, znajdź odpowiadającą Ci osobę i wybierz randki. Weź sprawy w swoje ręce, uczucie samo do Ciebie nie przyjdzie. Postaw na portal z osobami Buziak, załóż profil randkowy i odkryj coś nowego. Wśród wielu facetów, postaw na tego, z którym będzie mogła przeżyć wielką przygodę. Jeśli długo jesteś sama, ale jesteś wyjątkowo nieśmiała, na naszej stronie odnajdziesz miłość.
Innowacyjny portal randkowy.Sprawdź randki internetowe i zakochaj się w miejscowości Warszawa.Bezpieczny serwis internetowy.Portale randkowe Warszawa.Szukaj ciekawych osób w najbliższej okolicy Warszawy.