Buziak.pl
Justyna | 28
Justyna | 28
  • Login: MilosnaSzansa95
Komentarze
Brak komentarzy

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: Justyna

Wiek: 28

Płeć: Kobieta

Mieszka: Toruń | Polska

Na buziaku szukam: Mężczyzn

Stan cywilny: Panna

Wykształcenie: Zawodowe

Zawód: Nie pracuje / szukam pracy

Stosunek do palenia: Nie palę

Stosunek do alkoholu: Lubię

Dzieci: Nie mam

Chcę mieć dzieci: Tak

Budowa ciała: Szczupła

Kolor włosów: Jasne kasztanowe

Kolor oczu: Piwne

Wzrost: 171 cm

Szukam: Przyjaźni, Miłości, Seksu, Mężczyzn

O mnie: Jestem ogólnie nieśmiała dziewczyna, jak poznam bardziej osobę to jestem wesoła. Uwielbiam spotykać się ze znajomymi. Kocham zwierzęta. Znajomi mówią że jestem wesołą wariatka. ale trzeba mnie trochę znać żeby to ocenia. Ogólnie jestem spokojna. Uwielbiam motocykle. Lubię spędzać czas na dworze. :) Napewno chłopaka który chce mieć już poważny związek oparty na zaufaniu, miłości i czułości. Mój wymarzony partner powinien być wesoły, szalony lubiący się bawić i nie bojący zrobić pierwszego kroku w moja stronę. Kocham facetów którzy dbają o dziewczynę. Są czuli, delikatni i nie myślą tylko o sobie. Chce poznać chłopaka który będzie wiedział co chce w życiu ale będzie też zwariowany i lubil spontany. Żeby nie zależało mu tylko na seksie a jak już to za zgoda dwóch stron :)


Znajdź wybranka swoich marzeń. Pomyśl kogo szukasz, znajdź wyróżniającą się osobę i wyszukaj najlepsze dla siebie randki online. Z czekania nic Ci nie przyjdzie, uczucie samo do Ciebie nie przyjdzie. Znajdź serwis z osobami Buziak.pl, wybierz darmową rejestrację i rozpocznij poszukiwania miłości. Pośród tysiąca facetów, wyszukaj tego, który będzie pasował do Twoich oczekiwań. Jeżeli chciałabyś kogoś poznać, lecz jesteś wyjątkowo nieśmiała, w serwisie randkowym odnajdziesz drugą połówkę.
Innowacyjny portal internetowy.Sprawdź randki i szukaj miłości w miejscowości Toruń.Zakochaj się już dziś.Portal towarzyski Toruń.Szukaj oryginalnych osób w rejonie Torunia.