Paweł | 48
Paweł | 48
  • Login: Pawel0220
  • Aktywność: Dziś
Zdjęcia prywatne

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: Paweł

Wiek: 48

Płeć: Mężczyzna

Mieszka: Legnica | Polska

Na buziaku szukam: Kobiet

Stan cywilny: Kawaler

Wykształcenie: Średnie

Zawód: Specjalista / wolny zawód

Stosunek do palenia: Palę

Stosunek do alkoholu: Lubię tylko okazjonalnie

Dzieci: Mam

Chcę mieć dzieci: Nie

Budowa ciała: Normalna

Kolor włosów: Czarne

Kolor oczu: Piwne

Wzrost: 176 cm

Szukam: Przyjaźni, Przygody, Seksu, Kobiet

Weryfikacja: Użytkownik zweryfikowany zdjęciem i SMSem.

O mnie: Na wstępie zaznaczę, że poniższa treść jest w całości oparta na moich doświadczeniach z kilkuletniej obecności tutaj, aczkolwiek nie jest opinią o wszystkich użytkownikach płci żeńskiej, a jedynie o większości tych, z którymi dane mi było nawiązać jakiś kontakt. Towarzystwo bujające w obłokach, marzące o przeżyciach żywcem wyjętych z przeczytanych (lub obejrzanych) romansideł, stawiające wymagania przekraczające własne (i realne) możliwości, przekonane o swojej, opartej na domysłach nieomylności i wyprane z poczucia humoru. Bez obniżenia lotu i wyciągnięcia kija z tyłka trudno będzie kogoś normalnego poznać ale to nie mój problem. 🙂 Opinie o mojej osobie, wysnute na podstawie opisu, są mi jak najbardziej obojętne. 😊 Jeszcze czasem tu zaglądam, choć sam się zastanawiam, po co... 🙂 A... w ukrytych nie mam nagich fotek 😋


Za jednym kliknięciem znajdź wybranka z prawdziwego zdarzenia. Pomyśl kogo szukasz, znajdź odpowiadającą Ci osobę i umów się na randki internetowe. Czasu coraz mniej, miłość sama nie zapuka do drzwi. Postaw na portal randkowy Buziak, wybierz darmową rejestrację i zmień coś w życiu. Pośród wielu mężczyzn, zaryzykuj i wybierz tego, który wyda Ci się najbardziej interesujący. Jeżeli chcesz poflirtować, choć jesteś nieśmiałą osobą, w serwisie randkowym zakochasz się.
Popularny serwis randkowy.Wybierz randki i szukaj przeznaczenia w miejscowości Legnica.Zarejestruj się już dziś.Najlepszy portal randkowy Legnica.Znajdź ciekawe osoby w okolicy Legnicy.