Paweł | 35
Paweł | 35
  • Login: Paweleeek1
Komentarze
Brak komentarzy

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: Paweł

Wiek: 35

Płeć: Mężczyzna

Mieszka: Drezdenko | Polska

Na buziaku szukam: Kobiet

Stan cywilny: Kawaler

Wykształcenie: Średnie

Zawód: Inny

Stosunek do palenia: Nie palę

Stosunek do alkoholu: Lubię tylko okazjonalnie

Dzieci: Nie mam

Budowa ciała: Normalna

Kolor oczu: Niebieskie

Wzrost: 178 cm

Szukam: Miłości

O mnie: Cześć, Mam na imię Paweł, jestem osobą która chętnie pozna miłą, radosną dziewczynę. Nie szukam dziewczyny,która pobędzie ze mną chwilę,lecz pozostanie może i na zawsze z czlowiekiem,który jest otwarty na wszelakie propozycje. Nie będę rozpisywać się zbyt wiele,jeśli chcesz i jesteś również chętna by poznac mnie odezwij się a na pewno odpisze :)


Wybierz w sieci stronę serwisu i znajdź mężczyznę na długie lata. Zastanów się kto Cię interesuje, znajdź wyróżniającą się osobę i skorzystaj z opcji randki. Musisz działać, miłość nie znajdzie drogi do Ciebie. Postaw na serwis z ofertami Buziak.pl, zacznij od profilu randkowego i zmień swoje życie. Pośród ogromnej liczby osób, postaw na jednego faceta, który wyda Ci się najbardziej interesujący. Jeśli chciałabyś coś zmienić, lecz jesteś wyjątkowo nieśmiała, na stronie z randkami spotkasz wyjątkowych ludzi.
Zaufany portal randkowy.Sprawdzaj strony randkowe i zaurocz się w mieście Drezdenko.Ciekawe osoby w Twojej okolicy.Randki online Drezdenko.Szukaj ciekawych osób w rejonie Drezdenka.