Buziak.pl
To przyjemność mieć prawo do r | 63
To przyjemność mieć prawo do r | 63
  • Login: Portner
Komentarze
Brak komentarzy

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: To przyjemność mieć prawo do r

Wiek: 63

Płeć: Mężczyzna

Mieszka: Wasilków | Polska

Na buziaku szukam: Kobiet

Stan cywilny: Rozwiedziony

Wykształcenie: Pomaturalne

Zawód: Nie pracuje / szukam pracy

Stosunek do palenia: Palę

Stosunek do alkoholu: Lubię

Dzieci: Nie mam

Chcę mieć dzieci: Nie

Budowa ciała: Normalna

Kolor włosów: Jasne kasztanowe

Kolor oczu: Zielone

Wzrost: 179 cm

Szukam: Miłości, Przygody, Zabawy, Kobiet

O mnie: To przyjemność mieć prawo do rozmowy z tak honorową kobietą jak ty. Nazywam się Portner Jackson, jak to wszystko jest z tobą, interesowałem się tobą po obejrzeniu twojego profilu i uznałem za konieczne natychmiast napisać. Mam coś bardzo ważnego do ujawnienia, ale mam trudności z wyrażeniem siebie tutaj. Czy mógłbyś mi w moim e-mailu wrócić, aby wysłać Ci zdjęcia Oto mój adres e-mail ...


Za jednym kliknięciem znajdź wybranka wymarzonego we snach. Pomyśl kogo szukasz, wejdź na wybrany profil i wyszukaj najlepsze dla siebie randki w sieci. Skończ z samotnością, uczucie samo do Ciebie nie przyjdzie. Odszukaj portal z randkami Buziak, załóż profil randkowy i dokonaj zmian w życiu. Pośród wielu zarejestrowanych osób, dokonaj wyboru tego, który będzie miał ciekawe zainteresowania. Jeśli długo jesteś sama, ale jesteś nieśmiałą kobietą, w naszym portalu odnajdziesz miłość swojego życia.
Zaufany portal randkowy.Wybierz randki internetowe i szukaj przeznaczenia w mieście Wasilków.Zakochaj się już dziś.Portal dla singli Wasilków.Błyskotliwych osób nieopodal Wasilkowa.