Buziak.pl
Skaza | 42
Skaza | 42
  • Login: Ragnar6666
  • Aktywność: Dziś
Zdjęcia prywatne
Komentarze
Sylwia
2023-11-02 07:39:18

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: Skaza

Wiek: 42

Płeć: Mężczyzna

Mieszka: Gorlice | Polska

Na buziaku szukam: Kobiet

Stan cywilny: Rozwiedziony

Wykształcenie: Średnie

Zawód: Specjalista / wolny zawód

Stosunek do palenia: Palę

Stosunek do alkoholu: Nie lubię

Dzieci: Mam

Chcę mieć dzieci: Nie

Budowa ciała: Normalna

Kolor włosów: Jasny blond

Kolor oczu: Niebieskie

Wzrost: 180 cm

Szukam: Przyjaźni, Miłości, Seksu, Kobiet

Weryfikacja: Użytkownik zweryfikowany zdjęciem.

O mnie: Kochaj to co masz zanim życie nauczy cię Kochać to co straciłaś ". Na miłość nigdy nie jest za późno Za to na samotność zawsze jest za wcześnie 🥺 Napiszę czego tu szukam a czego nie. Więc zacznę od nie szukam przygód przelotne związki też mnie nie interesują. Moja sytuacja finansowa jest komfortowa więc wasze zarobki mnie też nie interesują. A szukam osoby szczerej z dystansem do siebie wrażliwej wesołej i sympatycznej:I jeszcze chce powiedzieć że mam trzy śliczne córki . Więc jak przeczytasz ten profil to proszę nie oceniaj mnie do puki mnie nie poznasz.


Wyszukaj dla siebie wybranka jak ze snów. Przyciągnij go myślami, wejdź na wybrany profil i skorzystaj z opcji randki w sieci. Zacznij działać, miłość nie znajdzie drogi do Ciebie. Znajdź portal z osobami Buziak.pl, załóż profil randkowy i rozpocznij przygodę życia. Spośród wielu użytkowników, dokonaj wyboru tego, który będzie miał odpowiednią osobowość. Jeżeli chcesz poflirtować, ale nie wiesz jak zacząć, na naszej stronie poznasz ciekawą osobę.
Zaufany serwis randkowy.Wybierz portale internetowe i szukaj przeznaczenia w miejscowości Gorlice.Ciekawe osoby w Twojej okolicy.Randki internetowe Gorlice.Szukaj oryginalnych osób w okolicy Gorlic.