Mateusz | 29
Mateusz | 29
  • Login: SlegnAEvoL
  • Aktywność: Kilka dni temu
Komentarze
Brak komentarzy

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: Mateusz

Wiek: 29

Płeć: Mężczyzna

Mieszka: Będzin | Polska

Na buziaku szukam: Kobiet

Stan cywilny: Kawaler

Wykształcenie: Średnie

Zawód: Inny

Stosunek do palenia: Nie palę

Stosunek do alkoholu: Nie lubię

Dzieci: Nie mam

Chcę mieć dzieci: Nie

Budowa ciała: Szczupła

Kolor włosów: Ciemne kasztanowe

Kolor oczu: Niebieskie

Wzrost: 181 cm

Szukam: Miłości

O mnie: Większość informacji odnośnie mojej osoby uwzględniłem już w profilu , które dotyczą mojej osobowości i zainteresowań oraz poglądów , także za wiele tu się nie rozpiszę , ponieważ mój grafik życiowy jest dość napięty i nie chcę tracić czasu na bezczynne dumanie nad tym aby zrobić sobie dobrą reklamę i myśleć nad tym kim jestem życiu . Wobec tego tak po skrócie i w największym streszczeniu to : -Mam konkretne spojrzenie na życie, szukam szczerej relacji opartej na wierności i zrozumieniu. Introwertyczny racjonalista o głębokim przekonaniu teistycznym, ceniący domową atmosferę i pracę nad sobą. Aktywnie pracujący i studiujący, bez nałogów, bez zobowiązań i dzieci - gotowy na autentyczną, znaczącą relację. - Oszczędny jestem w swoich względach wobec pseudo księżniczek , bo jako człowiek nietuzinkowy nie zajmę miejsca pośród kilku tuzinów . -Interesuje mnie tylko kontakt z jedną Kobietą nie gram na kilku frontach .


Wyszukaj dla siebie faceta pasującego do Ciebie. Pomyśl kogo szukasz, wejdź na wybrany profil i wybierz randki internetowe. Już dość czekania, nie znajdziesz miłości siedząc w domu. wybierz portal z randkami Buziak, zacznij od profilu randkowego i odkryj coś nowego. Pośród tysiąca zarejestrowanych osób, zaryzykuj i wybierz tego, który będzie sprawiał dobre wrażenie. Jeśli chciałabyś coś zmienić, lecz trudno jest Ci nawiązać bliższą relację z mężczyzną, w portalu randkowym znajdziesz szczęście.
Zaufany portal internetowy.Polecamy strony randkowe i szukaj miłości w miejscowości Będzin.Duża ilość użytkowników.Portal towarzyski Będzin.Błyskotliwych osób nieopodal Będzina.