Buziak.pl
TheBest13 | 60
TheBest13 | 60
  • Login: TheBest13

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: TheBest13

Wiek: 60

Płeć: Mężczyzna

Mieszka: Ostrowiec Swiętokrzyski | Polska

Na buziaku szukam: Kobiet

Stan cywilny: Rozwiedziony

Wykształcenie: Podyplomowe

Zawód: Inny

Stosunek do palenia: Nie palę

Stosunek do alkoholu: Lubię tylko okazjonalnie

Dzieci: Nie mam

Budowa ciała: Normalna

Kolor włosów: Ciemne kasztanowe

Kolor oczu: Niebieskie

Wzrost: 182 cm

Szukam: Przyjaźni, Miłości, Kobiet

O mnie: Sympatyczny z dużym poczuciem humoru... :) Niestety... uczuciowy i romantyk... ;) Raczej tolerancyjny... a w sytuacjach problemowych szukający kompromisu i porozumienia. Ceniący lojalność, szczerość i uczciwość! Mam szerokie spektrum zainteresowań od nauk humanistycznych do ścisłych... Lubiący i ceniący naturę, podróże. W codzienności życia siłę i wiarę daje mi następująca sentencja: Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń!


Wystarczy tylko jedno kliknięcie, aby znaleźć faceta na całe życie. Zastanów się kto Cię interesuje, znajdź odpowiednią osobę i wybierz randki internetowe. Nie ma na co czekać, miłość nie przychodzi znienacka. Odszukaj serwis z ogłoszeniami Buziak.pl, zacznij od profilu randkowego i weź sprawy w swoje ręce. Wśród setek profili randkowych, postaw na jednego faceta, który będzie pasował do Twoich oczekiwań. Jeśli lubisz flirt, ale należysz do nieśmiałych osób, w naszym portalu odnajdziesz swoją miłość.
Innowacyjny portal randkowy.Przeglądaj randki i zaurocz się w mieście Ostrowiec Swiętokrzyski.Zarejestruj się już dziś.Najlepszy portal randkowy Ostrowiec Swiętokrzyski.Znajdź ciekawe osoby w okolicy Ostrowca Swiętokrzyskiego.