Marek | 65
Marek | 65
  • Login: Trocen
  • Aktywność: Dziś

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: Marek

Wiek: 65

Płeć: Mężczyzna

Mieszka: Łódź | Polska

Na buziaku szukam: Kobiet

Stan cywilny: Rozwiedziony

Wykształcenie: Wyższe

Zawód: Właściciel

Stosunek do palenia: Nie palę

Stosunek do alkoholu: Lubię tylko okazjonalnie

Dzieci: Mam

Chcę mieć dzieci: Nie

Budowa ciała: Normalna

Kolor włosów: Inne

Kolor oczu: Niebieskie

Wzrost: 177 cm

Szukam: Przyjaźni, Miłości, Przygody, Seksu, Zabawy, Kobiet

Weryfikacja: Użytkownik zweryfikowany SMSem.

O mnie: Normalny, spokojny, zrównoważony, z poczuciem humoru, tolerancyjny. Spotkanie w "realu" zweryfikuje jaki jestem.Dziękuję za odwiedziny mojego profilu. Obecnie mieszkam i pracuję w Niemczech w okolicach Wiesbaden,ale też przyjeżdżam do m. Łódź, gdzie mieszkam. Pozdrawiam serdecznie. Aktualnie nie posiadam KONTA PREMIUM-nie widzę kto mnie odwiedza(goście). Proszę o napisanie wiadomości. 😘


Wybierz w sieci stronę serwisu i znajdź faceta na długie lata. Pomyśl kogo szukasz, wejdź na wybrany profil i wyszukaj najlepsze dla siebie randki. Nie ma na co czekać, nie znajdziesz miłości siedząc w domu. Odszukaj serwis z osobami Buziak.pl, zacznij od profilu randkowego i weź sprawy w swoje ręce. Pośród ogromnej liczby zarejestrowanych osób, wyszukaj tego, który będzie pasował do Twoich oczekiwań. Jeśli chcesz kogoś poznać, choć jesteś nieśmiałą kobietą, na stronie z randkami znajdziesz wiele ciekawych osób.
Rekomendowany portal randkowy.Wybierz randki i szukaj przeznaczenia w mieście Łódź.Intuicyjna obsługa.Portale randkowe Łódź.Szukaj inteligentnych osób blisko Łódzi.