Weronika | 26
Weronika | 26
  • Login: Vegang
  • Aktywność: Online
Zdjęcia prywatne

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: Weronika

Wiek: 26

Płeć: Kobieta

Mieszka: Lublin | Polska

Na buziaku szukam: Mężczyzn

Stan cywilny: Panna

Wykształcenie: Wyższe

Zawód: Student / uczeń

Stosunek do palenia: Nie palę

Stosunek do alkoholu: Lubię tylko okazjonalnie

Dzieci: Nie mam

Chcę mieć dzieci: Tak

Budowa ciała: Szczupła

Kolor włosów: Inne

Kolor oczu: Piwne

Wzrost: 165 cm

Szukam: Przyjaźni, Mężczyzn

Weryfikacja: Użytkownik zweryfikowany zdjęciem i SMSem.

O mnie: Kocham jeździć na rowerze, mogłabym spędzić na nim każdą wolną chwilę :) Lubię też biegać, piłką nożną, spacery.... Sport uwielbiam zarówno ćwiczyć jak i oglądać. Zimą nawet skoki narciarskie :D Zdrowo się odżywiam, więc czasem w kuchni coś zdrowego wyczaruję. A po zabieganym dniu gorąca kąpiel, dobry film, serial, muzyka elektroniczna, rap :)


Wyszukaj dla siebie mężczyznę wymarzonego we snach. Przyciągnij go myślami, odnajdź ten profil wśród setek innych i wyszukaj najlepsze dla siebie randki online. Już nie zwlekaj, nie znajdziesz miłości siedząc w domu. wybierz serwis randkowy Buziak, zacznij od profilu randkowego i weź sprawy w swoje ręce. Pośród wielu profili, wybierz tego, który wyda się najbardziej odpowiedni. Jeśli jesteś samotna, ale jesteś nieśmiałą osobą, na naszej stronie znajdziesz szczęście.
Bezpieczny serwis randkowy.Polecamy strony randkowe i szukaj przeznaczenia w miejscowości Lublin.Duża ilość użytkowników.Portal matrymonialny Lublin.Szukaj singli w okolicy Lublina.