Buziak.pl
Łukasz | 46
Łukasz | 46
  • Login: Wilson
Zdjęcia prywatne
Komentarze
Brak komentarzy

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: Łukasz

Wiek: 46

Płeć: Mężczyzna

Mieszka: Szczecin | Polska

Na buziaku szukam: Kobiet

Stan cywilny: Kawaler

Zawód: Specjalista / wolny zawód

Stosunek do palenia: Nie palę

Stosunek do alkoholu: Lubię tylko okazjonalnie

Dzieci: Nie mam

Chcę mieć dzieci: Tak

Budowa ciała: Normalna

Wzrost: 189 cm

Szukam: Przyjaźni, Miłości, Kobiet

O mnie: Coś o mnie? :) Mężczyzną dojrzały a zarazem konkretny, który potrafi wykonać pierwszy ruch czy to będzie romantyczny pocałunek, czy rzucenie Cię na ścianę i pełne pasji całowanie w deszczu. Nie jestem typem imprezowicza lecz raczej takim domatorem co zamiast chodzić ciągle na imprezy woli w wolnym czasie obejrzeć sobie ciekawy film, posłuchać muzyki czy naprawić jakąś usterkę w domu. :) Co nie oznacza, że nigdy nigdzie nie wychodzę. :) Jeśli pragniesz niezapomnianej bliskości tak bardzo, jak powietrza oraz gorącej namiętności i absolutnej czułości, albo gdy uwielbiasz kiedy na Twojej twarzy gości uśmiech, a Ty chcesz i pragniesz czuć się szczególnie i masz już dość facetów z tego portalu co wysyłają Tobie ciągle oczka i piszą nudne wiadomości w stylu: jesteś piękna, świetne fotki, poznamy się?... a marzysz również o Mężczyźnie co będzie kochany dla Ciebie i Cię nie skrzywdzi, to trafiłaś idealnie ponieważ to właśnie moja osoba zamieni twoje życie w pasmo pięknych miłosnych chwil...


Wyszukaj dla siebie mężczyznę jak ze snów. Pomyśl kogo szukasz, zajrzyj na jego profil i skorzystaj z opcji randki online. Nie czekaj dłużej, nie znajdziesz miłości siedząc w domu. Odszukaj serwis randkowy Buziak.pl, załóż profil randkowy i zacznij przygodę życia. Pośród tysiąca zarejestrowanych osób, wybierz tego jedynego, który będzie miał ciekawe zainteresowania. Jeśli lubisz flirt, lecz trudno jest Ci nawiązać bliższą relację z mężczyzną, w portalu randkowym spotkasz wyjątkowych ludzi.
Innowacyjny portal internetowy.Sprawdzaj randki i szukaj przeznaczenia w miejscowości Szczecin.Zakochaj się już dziś.Najlepszy portal randkowy Szczecin.Szukaj singli nieopodal Szczecina.