Buziak.pl
wladek | 66
wladek | 66
  • Login: Wladek2957
  • Aktywność: Godzinę temu

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: wladek

Wiek: 66

Płeć: Mężczyzna

Mieszka: Świdnik | Polska

Na buziaku szukam: Kobiet

Stan cywilny: Wdowiec

Wykształcenie: Zawodowe

Zawód: Emeryt / rencista

Stosunek do palenia: Nie palę

Stosunek do alkoholu: Nie lubię

Dzieci: Mam

Chcę mieć dzieci: Nie

Budowa ciała: Szczupła

Kolor włosów: Czarne

Kolor oczu: Piwne

Wzrost: 176 cm

Szukam: Miłości, Kobiet

Weryfikacja: Użytkownik zweryfikowany SMSem.

O mnie: Pisać można wiele, w samych superlatywach, lecz nie o to chodzi. Chcesz mnie poznać, daj jakiś znak zainteresowania, napisz. Po skontaktowaniu się i rozmowach możemy ocenić kogoś czy jest to kandydat, na spędzenie reszty życia razem. Jeżeli chodzi o mnie, jestem spokojnym człowiekiem, szukam kobiety, z którą spędziłbym resztę życia. Pozdrawiam wszystkich odwiedzających.


Znajdź kochanka pasującego do Ciebie. Zastanów się kto Cię interesuje, wejdź na wybrany profil i wyszukaj najlepsze dla siebie randki w sieci. Już nie zwlekaj, miłość nie znajdzie drogi do Ciebie. Odszukaj serwis z randkami Buziak.pl, przejdź przez proces rejestracji i dokonaj zmian w życiu. Spośród setek osób, postaw na tego, który będzie sprawiał dobre wrażenie. Jeśli jesteś singielką, ale należysz do nieśmiałych osób, w naszym portalu poznasz wartościową osobę.
Innowacyjny serwis randkowy.Polecamy strony randkowe i znajdź szczęście w mieście Świdnik.Intuicyjna obsługa.Portal towarzyski Świdnik.Szukaj oryginalnych osób w rejonie Świdnika.