Anna | 45
Anna | 45
  • Login: anusia46
  • Aktywność: Online
Zdjęcia prywatne
Komentarze
Piotr
pozdrawiam serdecznie
2023-03-16 04:05:56

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: Anna

Wiek: 45

Płeć: Kobieta

Mieszka: Jastrzębie Zdrój | Polska

Na buziaku szukam: Mężczyzn

Stan cywilny: Rozwiedziona

Wykształcenie: Wyższe

Zawód: Specjalista / wolny zawód

Stosunek do palenia: Nie palę

Stosunek do alkoholu: Lubię tylko okazjonalnie

Dzieci: Mam

Chcę mieć dzieci: Nie

Budowa ciała: Normalna

Kolor włosów: Jasny blond

Kolor oczu: Szare

Wzrost: 163 cm

Szukam: Przyjaźni, Miłości

Weryfikacja: Użytkownik zweryfikowany SMSem.

O mnie: Miła, inteligentna. Same plusy. Cała Ja :) Aaaa i jeszcze ktoś uzmysłowił mi, że skromna również. Dobrze że są tacy ludzie na świecie :) Mam ustawione ograniczenia wiekowe. Po coś to chyba jest. Naprawdę chłopcy przed 40 czy panowie 60 plus mnie nie interesują. Jeżeli ktoś ukrywa swój wygląd, nie dając zdjęć nawet na prywatne, to też bardzo proszę do mnie nie pisać. Traktujmy się poważnie...


Wystarczy tylko jedno kliknięcie, aby znaleźć kochanka na długie lata. Przyciągnij go myślami, wejdź na wybrany profil i wyszukaj najlepsze dla siebie randki. Zapomnij co to samotność, miłość sama nie zapuka do drzwi. Odszukaj portal z randkami Buziak.pl, przejdź przez proces rejestracji i zacznij przygodę życia. Spośród ogromnej liczby zarejestrowanych osób, postaw na tego, który będzie sprawiał dobre wrażenie. Jeżeli szukasz okazji do flirtowania, ale nie wiesz jak zacząć, w serwisie randkowym odnajdziesz swoją drugą połówkę.
Certyfikowany portal internetowy.Sprawdź randki i znajdź swoją połówkę w miejscowości Jastrzębie Zdrój.Intuicyjna obsługa.Randki internetowe Jastrzębie Zdrój.Szukaj oryginalnych osób w najbliższej okolicy Jastrzębia Zdroju.