Buziak.pl
Arek | 68
Arek | 68
  • Login: arek55
Komentarze
Brak komentarzy

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: Arek

Wiek: 68

Płeć: Mężczyzna

Mieszka: Słupsk | Polska

Na buziaku szukam: Kobiet

Stan cywilny: Żonaty

Wykształcenie: Średnie

Zawód: Emeryt / rencista

Stosunek do palenia: Palę

Stosunek do alkoholu: Lubię tylko okazjonalnie

Dzieci: Mam

Chcę mieć dzieci: Nie

Budowa ciała: Normalna

Kolor włosów: Inne

Kolor oczu: Szare

Wzrost: 171 cm

Szukam: Przyjaźni, Miłości, Przygody, Seksu, Zabawy, Kobiet

O mnie: Nie szukam partnerki na całe życie! Moja dotychczasowa partnerka całkowicie utraciła zajnteresowanie sexem ( ja zaś uwielbiam pieścić kobiece ciało) Szukam pani, przyjaciułki, kochanki, raczej do stałego układu. Nie docenianej przez dotychczasowego partnera, ceniącej pieszczoty w miłym i sympatycznym klimacie. Szukam pani, która znowu pragnie czuć się obiektem pożądania. Może to właśnie Ty???


Wystarczy tylko jedno kliknięcie, aby znaleźć kochanka który ma tylko wymarzone cechy. Zastanów się kto Cię interesuje, znajdź odpowiadającą Ci osobę i skorzystaj z opcji randki internetowe. Zrób pierwszy krok, miłość nie przychodzi znienacka. Znajdź serwis z osobami Buziak.pl, przejdź przez proces rejestracji i weź sprawy w swoje ręce. Pośród ogromnej liczby użytkowników, wybierz tego, który wyda się najbardziej odpowiedni. Jeśli chcesz kogoś poznać, ale jesteś nieśmiałą kobietą, w naszym portalu poznasz ciekawą osobę.
Rekomendowany portal internetowy.Wybierz strony randkowe i szukaj przeznaczenia w miejscowości Słupsk.Zakochaj się już dziś.Portal dla samotnych Słupsk.Szukaj ciekawych osób blisko Słupska.