Buziak.pl
danuta | 65
danuta | 65
  • Login: bursztyn12
  • Aktywność: Dziś
Komentarze
katie
Witaj kochanie, Szczerze doceniam twoją słodką wiadomość dla mnie. Zapewniam, że zaspokoję Twój żołądek i sprawię, że będziesz szczęśliwy. Z przyjemnością obejrzę kilka Twoich zdjęć. Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź, chętnie bym do Państwa zadzwonił, ale ze względu na obecną sytuację tutaj, korzystanie z telefonów jest zabronione, nic elektrycznego na rzecz leczonych rannych żołnierzy, udaje mi się napiszę do Ciebie z pomocą naszego lekarza rodzinnego, który przed śmiercią był najlepszym przyjacielem mojego zmarłego ojca, mój zmarły ojciec też był lekarzem. Powodem, dla którego się z tobą skontaktowałem, jest to, ale zanim ujawnię ci ten sekret, chcę się upewnić, że jesteś kimś, kto może dochować tajemnicy bez udziału drugiej lub trzeciej strony. Możesz również wysłać mi kopię swojego zdjęcia, abym mógł zobaczyć twoją twarz. Zanim przejdziesz dalej, daj mi znać, jeśli jesteś typem dochowującym tajemnic. Z wyrazami szacunku. Katie Makara
2023-05-31 12:38:08
norasa
Ik ben een eenvoudige vrouw die een eenvoudige relatie wil. Ik zal een uitstekende deugdzame vrouw zijn voor mijn toekomstige echtgenoot.
2023-04-23 02:07:43
Sylwester
2022-03-30 06:18:05
Sylwester
Witam.Szkoda że nie piję i nie tańczę gdyż byśmy pasowali do siebie.Pozdrawiam.
2022-03-14 13:06:17
Sylwester
Witam.Jakie masz oczekiwania.Milutko Cię pozdrawiam.
2022-03-13 18:29:57
Sylwester
Szkoda że nie umiem tańczyć.Serdecznie pozdrawiam.
2022-03-11 21:50:03

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: danuta

Wiek: 65

Płeć: Kobieta

Mieszka: Kalisz | Polska

Na buziaku szukam: Mężczyzn

Stan cywilny: Wdowa

Wykształcenie: Zawodowe

Zawód: Emeryt / rencista

Stosunek do palenia: Nie palę

Stosunek do alkoholu: Lubię tylko okazjonalnie

Dzieci: Mam

Chcę mieć dzieci: Nie

Budowa ciała: Puszysta

Kolor włosów: Inne

Kolor oczu: Zielone

Wzrost: 150 cm

Szukam: Przyjaźni, Miłości, Mężczyzn

O mnie: jestem osobą wesołą towarzyską lubie tanczyc nie lubie chamstwa i zdrad


Znajdź kochanka jak ze snów. Poszukaj ideału w głowie, znajdź odpowiadającą Ci osobę i wybierz randki internetowe. Weź sprawy w swoje ręce, wyjdź z domu i znajdź miłość. Znajdź portal z ogłoszeniami Buziak.pl, zarejestruj się i poczuj że żyjesz. Spośród ogromnej liczby mężczyzn, zaryzykuj i wybierz tego, z którym przeżyjesz wspaniałą miłość. Jeśli chcesz kogoś poznać, lecz należysz do nieśmiałych osób, w serwisie randkowym odnajdziesz swoją drugą połówkę.
Bezpieczny portal internetowy.Przeglądaj portale internetowe i zaurocz się w mieście Kalisz.Duża ilość użytkowników.Randki online Kalisz.Szukaj singli w okolicy Kalisza.