Buziak.pl
Rafiii | 42
Rafiii | 42
  • Login: heroicznyRafiii
  • Aktywność: W tym miesiącu
Komentarze
Brak komentarzy

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: Rafiii

Wiek: 42

Płeć: Mężczyzna

Mieszka: Oss North Brabant Province | Holandia

Na buziaku szukam: Kobiet

Stan cywilny: Kawaler

Wykształcenie: Średnie

Zawód: Pracownik fizyczny

Stosunek do palenia: Palę

Stosunek do alkoholu: Lubię tylko okazjonalnie

Dzieci: Nie mam

Chcę mieć dzieci: Tak

Budowa ciała: Szczupła

Kolor włosów: Ciemny blond

Kolor oczu: Niebieskie

Wzrost: 176 cm

Szukam: Przyjaźni, Kobiet

Weryfikacja: Użytkownik zweryfikowany SMSem.

O mnie: Nawiąże relacje z ciekawą kobietą! Jestem czterdziestoparo letnim singlem, na codzień pracuje, weekendy mam wolne i chętnie poznam dziewczynę. Nie jestem desperatem, szukam bo chcę, nie jestem również ideałem ale staram się ciągle zmieniać na lepsze bo też tego chcę. Uprawiam sport, bo lubię, podobnie jak palenie, więc fajnie jakby ci to nie przeszkadzało. Mogę zaoferować od siebie sporo, jestem zaradny, lojalny, czasem trochę uparty ale wiem co to kompromis. Jeżeli znajdzie się jakaś miła Pani która chciałaby poznać kogoś takiego jak Ja, zapraszam serdecznie do kontaktu..


Wyszukaj wybranka wymarzonego we snach. Poszukaj ideału w głowie, znajdź odpowiadającą Ci osobę i skorzystaj z opcji randki. Skończ z samotnością, miłość nie znajdzie drogi do Ciebie. Znajdź serwis z randkami Buziak.pl, załóż profil randkowy i zacznij przygodę życia. Spośród wielu mężczyzn, postaw na jednego faceta, który będzie miał odpowiednią osobowość. Jeżeli chcesz poflirtować, mimo że należysz do nieśmiałych osób, w naszym serwisie spotkasz ciekawe osoby.
Innowacyjny portal internetowy.Sprawdź randki internetowe i szukaj miłości w miejscowości Oss North Brabant Province.Ciekawe osoby w Twojej okolicy.Najlepszy portal randkowy Oss North Brabant Province.Szukaj nietuzinkowych osób blisko .