Buziak.pl
Karol | 34
Karol | 34
  • Login: karol1ch
  • Aktywność: Kilka dni temu
Zdjęcia prywatne
Komentarze
Anita
cześć jestem Anita z Płocka mam 36 lat jestem szczerą i uczciwą dziewczyną szukam takiej samej osoby czekam na wiadomość od ciebie.
2016-03-18 20:23:09

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: Karol

Wiek: 34

Płeć: Mężczyzna

Mieszka: Płock | Polska

Na buziaku szukam: Kobiet

Stan cywilny: Kawaler

Wykształcenie: Zawodowe

Zawód: Pracownik fizyczny

Stosunek do palenia: Nie palę

Stosunek do alkoholu: Nie lubię

Dzieci: Nie mam

Chcę mieć dzieci: Tak

Budowa ciała: Normalna

Kolor włosów: Ciemny blond

Kolor oczu: Niebieskie

Wzrost: 167 cm

Szukam: Przyjaźni, Miłości, Kobiet

O mnie: Witam Jestem Karol z Płocka jestem osoba Niepełnosprawna szukam podobnej osoby Interesuje się Obrotem Rynkami Finansowymi w Internecie Pracuje ale szukam uczciwej osóbki .


Znajdź mężczyznę jak ze snów. Przyciągnij go myślami, znajdź wyróżniającą się osobę i skorzystaj z opcji randki internetowe. Już dość czekania, miłość nie znajdzie drogi do Ciebie. Postaw na portal z ogłoszeniami Buziak, załóż profil randkowy i dokonaj zmian w życiu. Wśród setek profili randkowych, zaryzykuj i wybierz tego, który będzie miał odpowiednią osobowość. Jeśli jesteś samotna, lecz trudno jest Ci nawiązać bliższą relację z mężczyzną, w portalu randkowym znajdziesz wiele ciekawych osób.
Popularny serwis randkowy.Sprawdź strony randkowe i znajdź swoją połówkę w miejscowości Płock.Ciekawe osoby w Twojej okolicy.Najlepszy portal randkowy Płock.Szukaj ciekawych osób w najbliższej okolicy Płocka.