Buziak.pl
Piotr. | 50
Piotr. | 50
  • Login: kawaler44
  • Aktywność: Online

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: Piotr.

Wiek: 50

Płeć: Mężczyzna

Mieszka: Inowrocław | Polska

Na buziaku szukam: Kobiet

Stan cywilny: Kawaler

Zawód: Emeryt / rencista

Stosunek do palenia: Nie palę

Stosunek do alkoholu: Nie lubię

Dzieci: Nie mam

Chcę mieć dzieci: Nie wiem

Budowa ciała: Puszysta

Kolor włosów: Inne

Kolor oczu: Szare

Wzrost: 176 cm

Szukam: Miłości

Weryfikacja: Użytkownik zweryfikowany zdjęciem.

O mnie: Witam,Prosze zainteresowane Panie moim profilem najpierw przeczytajcie cały mój profil. Jestem kawalerem niepalącym, bez nałogów,mam skończone 50 lat. Jestem mężczyzną tęższej sylwetki ciała, kolor włosów szatyn. Jestem na rencie ze wzgl.na probl.zdrowotne,ale jestem samodzielny. Mam nadciśnienie,zaburzenia endokrynologiczne,więcej dowiesz się jeśli będziemy sobą zainteresowani. Jestem raczej domatorem,lubie spacery we dwoje,słuchać muzyki, obejrzeć film,serial. Jestem niezależny finansowo (ale nie jestem bogaty). Jestem normalnym szczerym,i czułym mężczyzną. Nie mam partnerki bardzo długo, Chciałbym zapoznać panne, wdowe,lub rozwiedzioną 35-55 lat. Szukam Kobiete szczerą,czułą, wierną,normalną,niepalącą, bez nałogów,niezależną, poważnie myślącą o stworzeniu stałego związku partnerskiego opartego na wzajemnym uczuciu,prawdziwej Miłości, wierności,szczerości,akceptacji, kochaniu się.Szukam Kobiete która będzie mnie kochała i akceptowała takiego jaki jestem,i z którą będe szczęśliwy zarówno w sprawach intymnych miłości, a także w wspólnym życiu. Nie szukam przygód jednorazowych,i nie szukam sponsorki. Szukam prawdziwego uczucia, prawdziwej wiernej miłości, seksu z miłości,stałej partnerki na poważnie,na dobre i złe. Chce kochać i chce być kochanym. Możesz być samotną Kobietą która ma dziecko,mi to nie będzie przeszkadzało. Jeśli jesteś samotną normalną Kobietą szukającą prawdziwej Miłości na poważnie i jeśli po przeczytaniu mojego profilu jesteś zainteresowana zapoznaniem mnie to napisz do mnie wiadomość,spróbujmy się zapoznać.Może przypadniemy sobie do serca i się w sobie zakochamy i odnajdziemy razem prawdziwą miłość.Na początek napisz szczerze o sobie,i napisz jakiego mężczyzne szukasz?,oraz prosze o Twoje aktualne zdjęcie. Moje zdjęcia są aktualne. Nie podaje od razu swojego e-mailu,i nr.telefonu,bo zdarza się że odpowiadają kobiety które oszukują i same nie wiedzą kogo tak naprawde szukają. Najpierw popiszmy tutaj na profilu,spróbujmy się zapoznać. Jeśli będziemy sobą zainteresowani to wtedy podamy sobie kontakt bezpośredni np.nr.telefonu, zadzwonimy do siebie, porozmawiamy,i pomyślimy o spotkaniu się. Mieszkam w woj. kujawsko-pomorskim, w okolicy Inowrocławia. Odpowiedzi mogą być nawet z całej Polski.Moim zdaniem samotność jest chyba gorsza od odległości. Dopuszczam w przyszłości możliwość zmiany miejsca zamieszkania. Jeśli masz pytania do mnie to się zapytaj,postaram się odpowiedzieć.Odpisze na poważne normalne wiadomości. Natomiast na głupie i dziwne wiadomości nie będe odpisywał. Pozdrawiam Panie które przeczytały mój profil do końca. Czekam na poważne i normalne wiadomości.


Wystarczy tylko jedno kliknięcie, aby znaleźć faceta wymarzonego we snach. Pomyśl kogo szukasz, znajdź wyróżniającą się osobę i wybierz randki. Wykonaj pierwszy krok, miłość sama nie zapuka do drzwi. wybierz serwis z ofertami Buziak, załóż profil randkowy i poczuj że żyjesz. Pośród setek profili randkowych, dokonaj wyboru tego, który będzie miał odpowiednią osobowość. Jeśli jesteś samotna, ale jesteś wyjątkowo nieśmiała, w naszym portalu poznasz ciekawą osobę.
Certyfikowany serwis randkowy.Polecamy randki internetowe i zaurocz się w mieście Inowrocław.Bezpieczny serwis internetowy.Portal dla samotnych Inowrocław.Szukaj oryginalnych osób w rejonie Inowrocławia.