Buziak.pl
marek | 40
marek | 40
  • Login: marek0311
  • Aktywność: Dziś
Komentarze
Brak komentarzy

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: marek

Wiek: 40

Płeć: Mężczyzna

Mieszka: Bystrzyca Kłodzka | Polska

Na buziaku szukam: Kobiet

Stan cywilny: Kawaler

Wykształcenie: Zawodowe

Zawód: Pracownik fizyczny

Stosunek do palenia: Nie palę

Stosunek do alkoholu: Lubię tylko okazjonalnie

Dzieci: Nie mam

Chcę mieć dzieci: Tak

Budowa ciała: Normalna

Kolor włosów: Ciemne kasztanowe

Kolor oczu: Piwne

Wzrost: 175 cm

Szukam: Przyjaźni, Miłości, Kobiet

O mnie: marek ze wsi z charakteru spokojny uczuciowy słabo widzący z problem wzroku poszukuje kobietę do spotkań towarzyskich rozmów o życiu dobre relacje powinny być oparte na zaufaniu i szacunkiem osoby godnej zaufania spotkania spacery wyjazdy ekologiczne imprezy ( aroniada wagnerówka ) czasem książka władimir megre anastazja na youtub lubię wystawy ptaków pocztowych ozdobnych proszę o kontakt


Wyszukaj kochanka na całe życie. Przyciągnij go myślami, znajdź idealny profil z pomocą wyszukiwarki i wybierz randki w sieci. Nie ma na co czekać, miłość nie przychodzi znienacka. Postaw na serwis z ogłoszeniami Buziak.pl, załóż profil randkowy i zmień coś w życiu. Pośród ogromnej liczby zarejestrowanych osób, dokonaj wyboru tego, który wyda się najbardziej odpowiedni. Jeśli jesteś singielką, mimo że nie wiesz jak zacząć, w serwisie randkowym odnajdziesz miłość swojego życia.
Innowacyjny portal internetowy.Polecamy portale internetowe i znajdź szczęście w miejscowości Bystrzyca Kłodzka.Intuicyjna obsługa.Randki Bystrzyca Kłodzka.Szukaj oryginalnych osób blisko Bystrzycy Kłodzkiej.